Brіdalplasty набуває все більшої популярності!

Brіdalplasty набуває все більшої популярності!

Згідно зі статистикою, близько 15% наречених звертається за допомогою до пластичних хірургів напередодні такого урочистого дня, як весілля. Ми вирішили з’ясувати, які операції і процедури користуються серед дівчат найбільшим попитом?

З легкої руки наречених недавно народилося поняття brіdalplasty. Або інакше, пластика наречених. Ви думаєте, це все випадково? Звичайно, ні - все більша кількість наречених перед весіллям намагаються підправити зовнішність, і звертаються за допомогою до лікарів.

Про це говорить статистика. Згідно з нею, 10% дівчат готові збільшити груди заради того, щоб виглядати на весіллі ідеально, як повідомляють на цьому сайті. Крім грудей зі слів пластичних хірургів нареченої часто вдаються до допомоги ін'єкцій ботоксу. Їх мотивація: вони повинні на знімках виглядати гарніше від усіх. Тому готові витрачати гроші на будь-яку процедуру, яка здатна принести бажаний на їхній погляд результат.

Якщо раніше наречені хотіли перетворитися на "диснеївських принцес", і ні перед чим у цьому не зупинялися, то сьогодні ситуація повністю змінилася. Переважна більшість дівчат вимагає від лікарів одного - зробити їх гарними так, щоб нікому і в голову не змогло прийти, що вони побували в пластичних хірургів. Про одного з професіоналів в цій сфері ви можете прочитати, перейшовши по цьому посиланню.

Наречені мріють про більш повні губи, але зовсім не в стилі Анджеліни Джолі. Вони прагнуть збільшити груди, але не до розмірів Памели Андерсон. У всіх операціях і процедурах, які вони в замовляють, є одна загальна риса - бажання виглядати в результаті як можна більш натурально".

Серед неінвазивних процедур, за словами лікарів, лідирують ін'єкції ботоксу. Вважається, що ці препарати вибирають за їхню здатність одночасно зробити дівчину неперевершеною, і зберегти натуральний вигляд обличчя.

Постійно росте попит на лазерний пілінг, блефаропластику, точкову корекцію різних зон обличчя і шиї. Серед більш значних процедур лідирують збільшення грудей і ліпосакція. Безліч наречених спочатку вибирають собі весільні плаття, а потім вже за допомогою лікарів намагаються в них влізти. Ось так, все більше наречених користуються послугами пластичних хірургів перед весіллям. А ви хотіли б щось змінити в своїй зовнішності?

Бажаємо вам бути найкрасивішими і найщасливішими нареченими в свій казковий день! Головне - будьте впевненими у собі і радійте кожній хвилині!