Друк весільних запрошень вдома

Друк весільних запрошень вдома

Весільне запрошення – це візитка вашого свята. Звичайно ж, купити готові бланки весільних запрошень зі стандартним текстом легше, ніж виготовити їх своїми руками. Однак сьогодні в моді хендмейд, тому не варто лінуватися!

Виготовлені своїми руками запрошення на весілля - унікальні і неповторні. Будьте впевнені, що ні в якої-іншої пари ви не побачите таких самих запрошень!

Запрошувальні листівки виготовляють, як правило, з картону або цупкого паперу. Нарізують таку кількість листівок, яка дорівнює кількості гостей, що будуть запрошенні на весілля. Кожну картку складають навпіл у формі книжечки. Зазвичай, на лицьовій частині запрошення зображують весільну або романтичну символіку.

Можна для оформлення запрошення використати також фотографії. Фотографію, де Ви разом з нареченим, можна помістити на обкладинку запрошення. А можна зробити колаж з Вашими маленькими фотографіями.

Рекомендуємо прочитати також: Запрошення на весілля своїми руками: ідеї та майстер-класи

Отже, ідея весільного запрошення у вас є, тепер потрібно лише все це реалізувати в житті. Все задумане потрібно надрукувати на папері. Ви можете замовити послуги друку у друкарні або копі центрі, а можете скористатися своїм домашнім принтером. Якщо ви вирішили скористатися домашнім пристроєм, то перевірте спершу наявність всіх витратних матеріалів, зокрема чорнила. Оскільки зображення та текст на весільних запрошеннях мають бути чіткими та яскравими, то варто прикупити новий картридж. Нагадаємо, що на сьогоднішній день використовуються такі технології друку і відповідно картриджі: матричні, лазерні, струменеві. Також картриджі можуть бути призначені для кольорового або чорно-білого друку. Картридж Canon 728, наприклад, призначений для чорно-білого друку. З його допомогою ви зможете надрукувати текст запрошення, а для лицьової сторони запрошення вам знадобиться кольоровий друк.

Рекомендуємо перед тим, як друкувати запрошення на гарному папері, спробувати роздрукувати їх на простому аркуші. Можливо, вам доведеться відкоригувати поля, змінити дизайн.

Успіхів!