Неперевершений смак східної кухні

Неперевершений смак східної кухні

Плануючи свято або просто бажаючи влаштувати собі незабутній вечір, щоб насолодитись чарівним смаком вишуканих страв, кожен з нас задумується над тим, кухню якої країни для цього обрати. Якщо мова йде про масштабне традиційне святкування, наприклад весілля, то найчастіше вибір організаторів свята зупиняється на європейській кухні, так як вона є знайомою і улюбленою для більшості. Але ж якщо мова йде про святковий вечір, який повинен стати особливим і залишити після себе незабутні спогади, то більш доречними можуть стати страви інших країн і континентів, менш звичні та зовсім не буденні.

Якщо порівнювати страви різних народів, то будь-який гурман порадить в першу чергу відвідати саме східний ресторан. На відміну від особливостей страв тої ж європейської кухні, східна відрізняється безперечною вишуканістю неочікуваних поєднань. Несумісні на перший погляд продукти створюють незабутній тандем, даруючи різноманітним стравам насиченого та в той же час незвичного смаку.

Багато хто асоціює східну кухню виключно з солодощами, які є дійсно відомими практично у всьому світі. Для більшості східних солодощів характерне поєднання смаку меду з горіхами та фруктами, але майже всі східні десерти вирізняються насиченим смаком завдяки використанню різноманітних приправ та прянощів. Окрім вишуканого смаку та аромату, східні солодощі зазвичай мають особливий і неперевершений зовнішній вигляд, що робить їх популярними у якості святкових десертів.

Що стосується основних страв східних народів, то тут теж одразу варто відмітити їх надзвичайну різноманітність, а також характерний насичений смак завдяки додаванню різноманітних духмяних спецій і приправ. Щодо перших страв, то східні супи зазвичай дуже відрізняються від звичних нам рідких бульйонів, вони нагадують густу м’ясну підливу. Найпоширенішим є використання баранини в обідніх стравах, це пояснюється тим, що більшість східних народів можна назвати кочівними вівчарями, а окрім того, використання поширеної у нас свинини у якості їжі їм не дозволяє релігія. Не можна також не згадати і про плов, який фактично є однією з головних національних страв. Цікавим є те, що замість хліба використовується лаваш, який попри те класично виконує функцію ложки та серветки.

На сьогоднішній день ресторани східної кухні є практично у кожному місті нашої держави. Тому насолодитись неперевершеним смаком східних страв має можливість кожен бажаючий.