Обручки з діамантами: як вибрати і де купити?

Обручки з діамантами: як вибрати і де купити?

Величезна популярність обручок з діамантами ні для кого не є новиною. Багато молодят обирають такі стильні моделі зі вставками замість класичних обручок. Воно й не дивно, адже все старе з часом набридає.

Традиційно прийнято вважати, що обручки з діамантами та іншими дорогоцінними каменями - це жіночі прикраси. Саме тому більшість чоловіків купують для себе прості обручки без вставок. Тонка обручка з дорогоцінним каменем вишукано виглядає на руці дівчини.

Сьогодні в ювелірних магазинах ви знайдете величезну кількість перснів з діамантами: від перснів з одним діамантом, до широкої обручки, яка покрита маленькими каменями повністю. Вибір залежить від ваших вподобань та фінансових можливостей.

Чому обручки з діамантами так приваблюють молодят? Переваги перснів з діамантами очевидна - це красиво і є символом достатку та розкоші. Однак і мінуси є: погано прикріплені камені можуть випадати. І добре, якщо ви відразу відчуєте, що камінь відпав від основного виробу - тоді ще буде шанс прилаштувати його назад у ювелірній майстерні.

Де купити обручки з діамантами?

Обручки з діамантами є надзвичайно популярними. А як відомо, попит породжує пропозицію. Сьогодні практично в кожному ювелірному магазині ви знайдете такі моделі. Також не варто нехтувати і ювелірними інтернет-магазинами. Наприклад, які ви шукаєте весільні обручки, радимо завітати на сайт eurogold.ua. Фото покаже вам з усіх боків колечко, і ви відразу зможете оцінити його.

На ювелірних сайтах можна знайти безліч таких виробів з відгуками. Так що зробити відразу висновок про якість виробу можна, але поки не потримаєте виріб у руках, не поспішайте робити остаточні висновки.

В будь-якому разі, перстень з діамантом на весілля буде коштувати набагато більше, ніж класична обручка без каменів.