Холостяцька вечірка

Холостяцька вечірка

Наречений прощаючись з холостим життям влаштовує холостяцьку вечірку. Чоловіки зазвичай прощаються з вільним життям по повній програмі. Як правило, місцем проведення бувають спорт-бари, клуби з великою кількістю спиртного і наявністю стриптизу. Також можна для розваги піти в сауну або баню. В такому випадку можна не тільки добре попаритися та попити пива, але ще й запросити красивих масажисток для еротичного масажу.

Якщо на вулиці літо, то холостяцьку вечірку можна класно провести і на природі. Наприклад, сходити на полювання чи порибалити, влаштувати пікнік.

Співайте караоке, влаштовуйте непристойні танці на столі з різними перевдяганнями, позмагайтеся між собою, хто більше вип'є коктейлів, пива чи іншого алкоголю... загалом фантазуйте!

Якщо Ви хочете справді повеселитися, то холостяцьку вечірку бажано проводити не в переддень власного весілля. Інакше головний біль на весіллі буде вашим супутником.

На прощання з холостим життям зазвичай не дарують дорогих подарунків, тому що більшість запрошених будуть присутні і на весільній церемонії. Це можуть бути спиртні напої (вино, коньяк, ром, віскі), дорогі сигарети, сигари, запальничка, фляга, ніж, годинник, кальян... Всі ці подарки для мужчин Ви можете без проблем замовити в інтернет-магазині ua-prezent.com.

Сподіваюся, ваша холостяцька вечірка буде яскравою подією у вашому житті, проведіть її весело, щоб приємні спогади залишились на довго, тільки не перестарайтесь!