Як вдало провести холостяцьку вечірку

холостяцька вечірка

Холостяцьку вечірку краще не влаштовувати безпосередньо напередодні весілля, щоб наречений не зіпсував урочистого настрою непрезентабельним виглядом і щоб не проспав саму церемонію. Зазвичай холостяцькі вечірки влаштовують за два-три днів до дати весілля. На сучасній холостяцькій вечірці немає місця меланхолійним армійським байкам і сентиментальному перегляданню дитячих фотографій нареченого на триколісному велосипеді.

У всіх країнах і за всіх часів холостяцька вечірка припускає наявність великої кількості алкоголю та розваг категорії ХХХ. Якщо на дівочій вечірці наречена - королева свята, то наречений на своєму святі, як правило, виступає об'єктом розіграшів і грубих чоловічих жартів. Наприклад, його можуть облити алкоголем, налити клею в черевики, вимазати фарбою обличчя. Це останній раз, коли над нареченим можна глумитися безкарно - після весілля він стане серйозною сімейною людиною, і його дружина не буде схвалювати дитячих пустощів.

Прощання з парубоцьким життям, як правило, не обходиться без участі дівчат, але запрошувати туди колишніх пасій нареченого або знайомих нареченої не варто в жодному разі. Хоч і вважається, що на час прощальної холостої вечірки наречена дає коханому «карт-бланш» і дозволяє робити все, що заманеться - краще не зловживати її довірою і не затьмарювати майбутнє подружнє життя постійним нагадуванням про «моторошну оргію», у яку перетвориться свято за словами доброзичливців. По цій же причині краще потихеньку вилучити в гостей фотоапарати та відеокамери - компромат зовсім ні до чого.

Справжня холостяцька вечірка влаштовується у квартирі нареченого, де немає ніяких дурниць начебто дресс-коду, суворої охорони і сторонніх відвідувачів. Обстановка тут не головне, але вітаються розкидані скрізь чоловічі журнали і презервативи, надуті як повітряні кульки та розвішані по стінах. Налаштовані фривольно гості оцінять і тематичну колекцію відео, придбану на базарі в форматі «порно бази даних». Гарантією, що вам ніхто не перешкодить, стануть заздалегідь попереджені сусіди зверху, знизу, праворуч і ліворуч - піднесіть їм по пляшці шампанського і вони охоче ввійдуть у ваше становище та підуть Вам на поступки.

До речі, гастрономічні смачності гостям ні до чого; традиційне блюдо холостяцької вечірки - піца в асортименті. Традиційним подарунком нареченому від друзів стає «дівчина в торті» або запрошена стриптизерка. Заздалегідь подбайте про аудіо-апаратуру. Цивілізований варіант подібного свята є похід у стрип-клуб, спорт-бар або просто нічний клуб. Для аматорів тиші і самоти підійде виїзд на риболовлю чи полювання.

Холостяцька вечірка вважається вдалою, якщо ранком спогади нареченого уривчасті, у гардеробі бракує речей (або, навпаки, присутні явно чужі аксесуари типу бюстгальтера в блискітках 4 розміру), і єдине, що він відчуває – так це почуття сорому за вчинене і бажання скоріше возз'єднатися з нареченою, заключити з нею законний шлюб і залишити всі холостяцькі неподобства за бортом сімейного пароплаву.