Дівоча вечірка - свято для нареченої

дівоча вечірка

Сенс передвесільного вечора полягав у тому, що наречена разом з іншими гостями оплакувала свою молодість. Однак плач був зовсім не печальним, у нього було лише символічне значення втрати. Наречена ніби прощалася з колишнім життям, вступаючи в нове, невідоме їй сімейне життя. Унікальність цього обряду також зумовлювалася і тим, що в ті часи поняття “розлучення” не існувало. Тобто, говорячи простою мовою: «Зворотної дороги в молодих не було”.

Новий час диктує свої правила. І тепер теж влаштовується дівоча вечірка перед весіллям, але наречені вже на ній не плачуть, а тільки веселяться. Сучасні дівочі вечірки не підпорядковані ніяким регламентам (якщо, звичайно, молоді самі того не побажають). Наречена і її гості на подібних вечірках можуть робити все, що душі завгодно.

Багато пар дуже недооцінюють такі підготовчі заходи. Але дівоча вечірка не менш важлива подія, ніж саме весілля. Це захід, який задає тон весілля, створює передвесільний настрій. Завжди цікаве не саме свято, а більше його очікування. А дівоча вечірка сама по собі і є очікуванням цього свята, втіленим в дійство. Часом у метушні нареченій просто ніколи і поговорити зі своїми подругами про майбутню подію. Дівоча вечірка (яка проводиться за тиждень до весілля) також виступає в ролі тої емоційної розрядки, яка так необхідна нареченій, що вже втомилася від процесу підготовки до весілля. Тільки уявіть: нареченій, нарешті, випадає шанс поділитися своїми враженнями, переживаннями, сумнівами зі своїми подругами. На дівочій вечірці можна обговорити інтимні деталі весілля (начебто організації шлюбної ночі), сказати, нарешті-таки: «Я не знаю, хочу я чи не хочу вийти за нього!”.

Місцем проведення дівочої вечірки може бути будь-яке приміщення, у якому вам буде комфортно. Когось влаштовують квартирні посиденьки за чашкою кави і шматком тортика. Хтось волів би провести дівочу вечірку на природі з шашликом і келихом вина. А може ви захочете провести свято на західний манер - у нічному клубі? Основне правило вдалої дівочої вечірки - вам повинно бути весело як ніколи.

Якщо ви запрошені на таку вечірку, то обов'язково придбайте подарунок для самої нареченої. Головне правило-подарунок повинен бути винятково для неї, тому що дівоча вечірка-свято нареченої, а не сімейної пари. Мереживна нижня білизна, карколомні парфуми, картка в спорт - клуб, - загалом, все те, що сподобається вашій подрузі і назавжди позбавить її від усіляких сумнівів у майбутньому заміжжі. До речі, придбати гарні парфуми Ви можете, зайшовши в интернет магазин парфюмерия Киев gold-parfum.com.ua. І якщо мова зайшла про наречену, то чому б вам не приготувати їй сюрприз? У ролі сюрпризу може бути і улюблена пісня, яка звучить зі сцени, чи засмаглий танцюрист, який танцює тільки для неї. У кожному разі, якщо на дівочій вечірці ви гість, то кому, як не вам знати, що порадує наречену.

Ну, а якщо ви і є наречена - пам'ятайте, що, на відміну від весілля, дівоча вечірка - це свято тільки для вас коханої!