Холостятська, дівоча вечірки

Холостятська, дівоча вечірки

Чому варто святкувати дівочу вечірку в сауні?

Чому варто святкувати дівочу вечірку в сауні?

Весільні клопоти виснажують всіх наречених. І якщо ви втомилися вирішувати організаційні питання та відчуваєте спад сил, вам варто відволіктися і зарядитися енергією.

Дівоча вечірка в ніч на Івана Купала? Чому б і ні!

Дівоча вечірка в ніч на Івана Купала? Чому б і ні!

Ти вже визначилася з днем весілля, і, здавалося б, кожну мить цієї святкового події прораховано до дрібниць і залишається всього лише впевнено рухатися до втілення своєї мрії. Але, якщо з весіллям вже все вирішено, тоді як бути з дівочою вечіркою, адже подружки раз у раз цікавляться, коли ж випаде можливість як слід повеселитися.

Як провести холостяцьку вечірку: весело і з драйвом

Як провести холостяцьку вечірку: весело і з драйвом

А Ви вже вирішили, що будете робити на власній холостяцькій вечірці? Якщо Ви ще знаходитеся на стадії пошуку ідей, то ця стаття для Вас!

Дівоча вечірка «вечір спогадів»

Дівоча вечірка

На дівочу вечірку «вечір спогадів» запрошуються тільки найближчі подруги. Це ті люди, які знають наречену такою, якою вона є насправді, ті, хто був поруч і в найбільш складні життєві моменти, і в хвилини справжнього щастя, і, звичайно ж, ті, з ким насправді є що згадати. Можливо, у підсумку і не збереться велика гучна компанія (справжніх друзів рідко буває занадто багато), але зате тепла щиросердечна атмосфера вечора буде гарантована.

Дівоча вечірка в японському стилі

Дівоча вечірка в японському стилі

Дівоча вечірка повинна стати однією з найбільш цікавих та оригінальних подій в житті нареченої. Як же організувати це свято життя? Відмінний варіант - це тематична вечірка. Тим, хто понад усе на світі полюбляє суші та інші японські ласощі можна порекомендувати організувати дівочу вечірку у японському стилі.


Ідеї для проведення дівочої вечірки

Ідеї для проведення дівочої вечірки

Нема чого сучасній нареченій голосити напередодні весілля і нарікати на свою долю. Вибір зроблений, і зроблений він самостійно і по власній волі. Тому, налаштувавшись на гарний лад, за кілька днів до весілля, сміливо організовуйте останню у незалежному житті, яскраву дівочу вечірку. Ну й безумовно, щоб вона пройшла цікаво, весело, рекомендуємо вам переглянути наші варіанти її проведення.

Що подарувати нареченому на холостяцьку вечірку?

подарунки на холостяцьку вечірку

Холостяцьку вечірку не можна назвати традиційно українським звичаєм, однак
протягом останніх років він набрав величезну популярність.
Дівоча вечірка - свято для нареченої

дівоча вечірка

Здавна наші предки влаштовували передвесільні вечори - аналог сучасних дівочих вечірок. На такому вечері збиралися тільки жінки: сама наречена, її подруги, найближчі родички.
Як вдало провести холостяцьку вечірку

холостяцька вечірка

Головна мета холостяцької вечірки - не тільки зібрати всіх друзів і посидіти в суто чоловічій компанії, але й повеселитись і попрощатися з холостим життям як то говориться «на всю котушку».Холостяцька вечірка

Холостяцька вечірка

Холостяцька вечірка - це обряд, що проходить напередодні весілля. У цей день наречений збирає друзів, родичів. Чіткого сценарію проведення даної події немає, тому що холостяцька вечірка у нас ніколи не вважалась традиційним обрядом, і кожен святкує її як вміє.