Зустріч та вітання молодят

Зустріч та вітання молодят

Основна частина гостей прибуває на місце святкування до приїзду молодят. Ведучий готує гостей до появи молодят. Гості розташовуються уздовж прикрашеного входу в ресторан. При під'їзді весільного кортежу до місця, де буде проходити весільне гуляння, друзі нареченого і нареченої можуть вишикуватися, утворюючи коридор, по якому пройдуть в приміщення молодята. Гостям роздають хлопавки та пелюстки троянд. За стародавнім звичаєм молодят зустрічають батьки нареченого.

Тамада, що веде весільне торжество, разом з батьками зустрічає молодих, звертається до них:

Тамада:

Дорогі молодята! За традицією зустрічають вас тут найдорожчі вам люди - батьки. У мами в руках весільний коровай як символ благополуччя та статку.

Молодята! Відламайте по шматочку хліба і як треба посоліть! Ви маєте можливість останній раз насолити один одному. Так побільше посоліть... А тепер поміняйтеся шматочками хліба. Подивіться один на одного з ніжністю і погодуйте один одного.

Звучить музика, вигуки гостей, молодята "годують" один одного.

Тамада:

Ну от і з'ясували, хто в родині годувальником буде. Молодець, наречений! А тепер напуття батьків перед сімейним життям.

Батьки наречених говорять напутні слова молодятам.

Тамада:

А тепер дорогу молодій парі -
Нехай лиш щастя в житті їх чекає.
Запрошуємо всіх до святкового столу!

На сучасних весіллях деколи до того, як молоді підійдуть до батьків, їм потрібно пройти випробування. Ведучий кладе перед молодими тарілку дном вгору і пропонує їм розбити її ногами, хто перший розіб'є, той і глава в сім'ї. Наречений повинен здогадатися взяти наречену на руки і розбити тарілочку, щоб у родині була рівноправність. Потім, наречені можуть випити шампанського і розбити келихи на щастя. Після того, як молоді отримали благословення, вони запрошують всіх гостей за весільний стіл, вони першими проходять в зал, за ними свідки, а потім вже і гості.

Не забувайте, що все це дійство обов’язково буде відзначене на весільних фотографіях і відео. Тому варто заздалегідь подбати і про оформлення місця зустрічі. Ви можете вибрати живі або штучні квіти. Існує думка, що для весілля не підходять штучні квіти. Проте це стереотип. Насправді сьогодні можна купить искусственные цветы високої якості, які з першого погляду важко буде відрізнити від живих. Але такі квіти коштуватимуть дешевше і будуть більш практичними, особливо, якщо ви святкуєте весілля в холодну пору року.