Зимове весілля

Зимове весілля

Будь-яка пора року по-своєму прекрасна. Тому весільне святкування проводиться як влітку і взимку, так і навесні, і восени. Очевидно, що, плануючи весілля на якусь певну дату і розробляючи сценарій весілля, зокрема викуп нареченої, особливу увагу необхідно звернути на погодні умови, які характерні для нашої країни в цей період часу. Наприклад, зимове весілля зазвичай супроводжується снігом, заметіллю та морозами. Тому варто подбати про теплий одяг і зручне взуття для молодят, а також про закрите приміщення, у якому буде втілюватися в життя сценарій весілля і декілька сценаріїв конкурсів. Також при організації весілля в зимовий період необхідно заздалегідь обміркувати «доставку» молодят і гостей з РАГСу та церкви в бенкетний зал.

Переваг, якими володіє організоване взимку весілля, не багато. Кількість церемоній реєстрації шлюбу в цю пору року невелика. Тому молодятам не доведеться довго чекати своєї черги. Взимку в салонах краси і в магазинах, що займаються продажем весільних суконь, роблять різні знижки, що дозволяє істотно заощадити на бюджеті весілля. Путівки в туристичних агентствах також продаються за низькою ціною, що дає можливість молодятам відправитися в тривалу весільну подорож.

Сценарії конкурсів, які плануються проводити під час майбутнього бенкету, також повинні відповідати зимовій порі року.

Сценарій викупу нареченої - перше, про що необхідно подбати, розробляючи сценарій весілля. Досить часто між основними учасниками святкування обговорюється заздалегідь певна сума викупу нареченої і під час «торгів» просто розігрується цей момент. Однак можна придумати спеціальний конкурс, що дозволить нареченому та свідкові викупити наречену тільки завдяки своїм здібностям.

Так як розробляється сценарій викупу нареченої під час зимового весілля, тому бажано, щоб цей конкурс був пов'язаний із зимовими погодніми особливостями.

Всім присутнім оголошується, що через постійні заметілі та хуртовини серце нареченої замерзло. Допомогти дівчині може тільки коханий. А усі жінки, як відомо, люблять вухами.

Береться кухоль, на дно якого кладеться невеликий ключик. Зверху засипаються невеликі білі квадратики розміру 1 см. у квадраті, що символізують сніг. Ціль нареченого - дістати ключ від серця коханої. Однак перш ніж діставати ключик, нареченому необхідно розтопити серце коханої нареченої. Для цього він, виймаючи з кухля по одному квадратику, говорить нареченій компліменти. Свідок може підказувати нареченому. Коли всі квадратики в келиху закінчаться, то наречений зможе спокійно дістати ключик від серця своєї коханої.

Взимку темніє рано. Тому прибуття молодих до кафе або до ресторану можна відзначити святковими феєрверками. Для того ж щоб перевірити силу любові молодят, кожному з них можна дати в руки по невеликому шматочку льоду. У кого крижинка розтане швидше, той і більше любить свою половинку.

Для того щоб весілля стало оригінальним і щоб запам'яталося, до розробки сценарію зимового весілля необхідно віднестися дуже відповідально.