Весілля восени

Весілля восени

Осінь прекрасно підходить для святкування весілля. Так вважали наші предки, які починали святкувати весілля після того, як всі польові роботи були закінчені, врожай зібраний, а погода ще тепла і радує різноманітністю барв. Судіть самі - багато овочів і фруктів урізноманітнять весільний стіл. На відміну від зимового або весняного весілля, купити все це можливо за невисокою ціною. Після дикого літнього ажіотажу легше вибрати місце для святкування в гарному ресторані на весілля, замовити найкрасивіші весільні кортежі і звернутися до найбільш затребуваних фотографів на весілля, які зроблять незабутні знімки молодят на фоні яскравих барв осінньої природи.

Також варто пам'ятати про те, що існують дні релігійних свят, у які весілля не проводяться. Це 10, 11, 26, 27 вересня. А з 28 листопада починається Різдвяний піст, що триває до 7 січня.

Існує багато весільних сценаріїв, але, складаючи свій власний сценарій весілля, доречним буде використати в ньому осінню тематику. Тоді урочиста і важлива подія запам'ятається його учасникам не тільки в цілому, але й у безлічі деталей. Не потрібно боятися використати те, що дано самою природою. Бенкетний зал можна прикрасити різнобарвними осіннім листям або спорудити з гілок, листків і квітів символічну арку, через яку молоді будуть проходити до весільного столу.

Традиційні кольори осені - золотий, жовтогарячий, багряний, бордовий, шоколадний, червоний - яскраві, теплі та насичені. Їх можна використати в бутоньєрці нареченого та букеті нареченої. Доречним стане декорування окремих деталей осінніми фруктами. Осінні квіти - це айстри, георгіни, гладіолуси, хризантеми. Пам'ятайте, що в Європі хризантеми традиційно приносять на цвинтар і в жодному разі не дарують на весілля. Будьте готові, що погода восени може принести Вам неприємні сюрпризи. Щоб дощ або листопадовий сніг не застали Вас зненацька, запасіться яскравими різнобарвними парасольками, які захистять від негоди та піднімуть настрій. До речі, раптовий дощ посередині весілля вважається гарною прикметою і обіцяє молодій родині багатство. А якщо в день весілля вдарить мороз, то в чоловіка і жінки першим народиться хлопчик, до того ж він буде здоровий та дужий.

Місце, де буде проходити викуп нареченої, прикрашають по-осінньому яскраво. Побажання і поздоровлення пишуть на плакатах, декорованих різнобарвним кленовими листям. У завданнях для нареченого сміливо можна використовувати фрукти і овочі. Наприклад, у сценарій весілля можна включити конкурс, що асоціюється з веселим святом Halloween. З гарбуза вирізують смішне обличчя, таких заготовок робиться 3-4 штуки. Ці «маски» надягають на себе кілька людей, наприклад, дружки. Завдання нареченого - впізнати в одній з них свою кохану. Якщо помилиться - сплачує «штраф». Маски краще робити на половинці гарбуза, щоб не зіпсувати святкові зачіски дівчат.

Ще одне випробування - вгадати кількість осінніх листів, якими заповнений невеликий кошик або блюдце. Якщо наречений назве точну цифру - допускається до наступного завдання, якщо ж ні - доведеться заплатити стільки грошей, скільки насипано листів.

Для гостей можна влаштувати конкурс «Дегустація». Учасникові конкурсу пропонуються три або чотири келихи з настойками (наливками) на осінніх фруктах та ягодах (яблуко, груша, слива і т.п.), які потрібно вгадати. Останнім буде стояти келих з гіркою рідиною. На питання тамади, який смак у цієї настойки, учасник повинен відповісти «Гіркою!!!», це буде закликом до поцілунку молодят.