Стилі весілля

Щоб весілля було цікавим та запам’яталося Вам та Вашим гостям необхідно ретельно продумати сценарій та стиль весілля. Сьогодні існує безліч стандартних весільних сценаріїв, але крім цього є можливість вигадати і свій оригінальний сценарій весілля. В цьому розділі Ви знайдете сценарій весілля в стилі Диско, сценарій весілля в стилі ретро, українське весілля, сценарій екстремального весілля або весілля металістів, та інші …

Весілля байкерів

Весілля байкерів

Ще зовсім недавно весілля байкерів було дивом, але тепер сучасні байкери не хочуть в день весілля відчувати себе некомфортно, і тому вони відмовляються від традиційного святкування, і відзначають весілля по-своєму.

Медове весілля в золотих тонах

Медове весілля в золотих тонах

Весільна тематика дуже різноманітна. А, зважаючи на наближення золотої осені, хочеться говорити про оформлення весілля в жовтих, золотих, медових тонах.

Весілля-маскарад

Весілля-маскарад

І весілля, і маскарад самі по собі незвичайні і оригінальні події. Тому весілля-маскарад стане дуже святом, до якого буде цікаво готуватися як молодятам, так і запрошеним гостям.

Святкуємо весілля в українському стилі!

Святкуємо весілля в українському стилі!

Тематичні весілля користуються неймовірною популярністю в цьому році. Нареченим вже не в радість п'яне застілля, вульгарні жарти тамади і «жива» музика чудо-діджея. Хочеться справжнього, щирого свята. Так чому б не влаштувати весілля в українському стилі?

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Безтурботність і гармонія - те, чого не вистачає українському весіллю. Тоді чому б не влаштувати свято в японському стилі? Граціозність і краса японських весільних традицій урізноманітнить Ваше весільне торжество!

Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята!

Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята!

Бузкове весілля – чудовий стиль для весняного весілля. Як створити власний весільний стиль, ми розкажемо Вам у цій статті. Всім прихильникам бузкового кольору присвячується…

Гангстерське весілля в стилі Чикаго

Гангстерське весілля в стилі Чикаго

Гангстерське весілля в стилі Чикаго - найкращий варіант для молодят, які люблять ризик, азарт та кохання... Як організувати таке весілля - читайте в цій статті!

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

Джинсове весілля: ідея для екстравагантних пар!

Коли жінка готується до власного весілля, то завжди знаходиться в пошуку оригінальних, творчих ідей. І зовсім не обов'язково замовляти шикарний ресторан або відправлятися в далекі подорожі. Досить просто попрацювати над нарядами нареченого і нареченої, щоб весілля запам'яталося надовго.

5 основних елементів весілля в українському стилі

5 основних елементів весілля в українському народному стилі

Сьогодні все більше наречених хочуть відсвяткувати своє весілля в українському стилі - з національними костюмами, звичаями і традиційними застіллями. Це красиво, яскраво і запам'ятається на довгі роки.

Весілля в стилі італійської мафії

Весілля в стилі італійської мафії

Італійське весілля - це весело і стильно! Ви серйозно задумалися над тим, щоб провести тематичне весілля? Так, це трохи складніше, ніж традиційний сценарій, але набагато цікавіше! Тематичне весілля вимагає певного творчого підходу, акторської майстерності і головне – бажання здивувати гостей і порадувати себе!