Весільні конкурси для батьків

Конкурси для батьків на весіллі

День весілля – це один із найзнаменніших днів у житті кожної людини. Це свято, насамперед для молодих, а також їх батьків, друзів і рідних. Батьки, як і молодята, повинні в цей день бути оточені особливою увагою і повагою. Не варто забувати про них, плануючи і підбираючи розважальну програму. Весільні ігри та конкурси включають в себе цілий комплекс способів розважити аудиторію. Серед них є конкурси і для батьків нареченого та нареченої.

Конкурси на весіллі в першу чергу повинні бути різноманітними, так як схожі один на одного розваги (наприклад, постійні ігри в слова або спів в мікрофон) швидко втомлюють гостей. За характером конкурси можуть бути пізнавальними або розважальними. При складанні таких конкурсів весільний ведучий обов'язково повинен враховувати, щоб завдання були не дуже складні, зрозумілі будь-якому з присутніх, з елементами гумору, так як сміх завжди піднімав настрій навіть найбільш скромним і сумним гостям.

Сподіваємося, ці декілька весільних конкурсів для батьків допоможуть Вам поповнити розважальну програму і приділити належну увагу своїм дорогим батькам:

Конкурс «Знайти зятя». Новоспеченій тещі зав'язують очі пов'язкою. Перед нею виводять ряд юнаків, у тому числі і нареченого. Кожен з ряду хлопець по черзі повинен вимовити: «Улюблена теща, я Ваш зять». Завдання мами визначити по голосу свого зятя.

Конкурс «Знайти невістку». За спиною свекрухи вибудовують ряд дівчат, у тому числі і наречену. Кожна дівчина по черзі повинна вимовити: «Мамо, я Ваша невістка».
Можна ускладнити завдання, поставивши обох мам, і молодих. Мами відвертаються, за ними вибудовують кілька пар, у тому числі і молодят. Пари по черзі промовляють «Мами, ми тут». Завдання мам визначити своїх дітей.

Конкурс «Одягни внука». Для участі в цьому конкурсі, крім мам молодят, запрошуються обидва дружби. Суть конкурсу: мами на швидкість, під гучні оплески гостей, повинні одягти дружбів в одяг для немовлят: дитячі шапки, кофточки, рукавички, підгузники тощо. Переможцям вручаються призи у вигляді іграшок або інших дрібниць. Всі ці речі Вам варто заздалегідь підготувати для конкурсу. Пропонуємо до Вашої уваги інтернет-магазин іграшок та дитячих речей, де Ви можете придбати дитячі товари, игрушки на радиоуправлении, та інші необхідні речі за доступною ціною. Купівля товарів у цьому магазині не займе у молодят багато часу, тому що всі замовлення обслуговуються надзвичайно оперативно.

Аналогічні конкурси можна провести і з татами. Також крім цих конкурсів можна влаштувати танцювальний або пісенний конкурс молодих та батьків. Наприклад, конкурс мамів на найкращу колискову. Мами по черзі співають, гості оцінюють виступи оплесками.

Не забудьте також приготувати символічні призи для переможців! Бажаємо Вам веселого і яскравого весілля!