Шкіряне весілля

Шкіряне весілля

Властивості шкіри символізують стосунки чоловіка та жінки, які прожили разом 3 роки. Шкіра - це досить міцний матеріал, але його не можна сильно розтягувати в різні сторони, однак його можна начистити до блиску. Якщо зі шкірою неакуратно поводитися, вона може порватися.

Психологи стверджують, що третій рік від дня весілля є кризовим періодом, тому довговічність шлюбу залежить від того, з яким розумінням ставитимуться один до одного чоловік і дружина, і наскільки їм вистачить сил, щоб зберегти свої стосунки.

Основна ідея шкіряного весілля: «Підтримуйте блиск і міцність вашого подружнього життя!»

Саме ювілей три роки, у романі Фредеріка Бегбедера "Любов живе три роки" вважається найбільш небезпечним для подружніх стосунків. І пройшовши цей період, чоловік і дружина ще раз доводять, що їхній шлюб такий же міцний, як і шкіра.

В день шкіряної річниці весілля за традицією чоловік і дружина повинні бути одягнені в шкіряний одяг і ходити в ньому цілий день. Можна просто використати модні аксесуари: шкіряний пояс, шкіряний гаманець, капелюх або невелику шкіряну сумочку.

За звичаєм, у день шкіряного весілля обов'язково ставився на стіл коровай з житнього хліба, від якого чоловік і дружина повинні були відламати невеликий шматочок і з'їсти його на очах у всіх присутніх. Найпершим частуванням на святкуванні шкіряного весілля є «хлібний суп», який готується досить просто: у м'ясний бульйон кришиться житній хліб. Цей суп символізував за древніми повір'ями тісний зв'язок чоловіка та дружини з друзями і родичами.

Також на шкіряне весілля бився посуд, і вважалося, що чим більше буде уламків, тим щасливіша та багатша буде сім’я.

Родичі можуть подарувати сімейній парі в цей день корисні та символічні подарунки: дві пари тапочок як символ домашнього комфорту; шкуру якого-небудь звіра або її імітацію як символ багатства. Зазвичай в цей день чоловік і жінка дарують один одному шкіряні, замшеві рукавички або інші вироби зі шкіри.

Читайте також: Що подарувати на третю річницю весілля?