Мідне весілля

Мідне весілля

Кожна річниця весілля має певну назву. Мідне весілля – святкується через 7 років після початку спільного життя. Святкувати 7 річницю весілля чи ні – вирішувати вам.

День семирічного ювілею спільного життя - це «мідне» весілля. У цій назві також вкладений свій потаємний зміст: мідь - коштовний, міцний матеріал, до благородних металів їй, звичайно, далеко, тому таке весілля є натяком, що в чоловіка і жінки все ще попереду. Однак за сім років багато чого могло відбутися, але шлюб усе ще на плаву, залишається непорушним і міцним, як мідь.

Традиції святкування цієї річниці весілля є різними, проте ми все ж дамо вам декілька порад. Раніше в цей день чоловік і жінка обмінювалися мідними монетками - символами майбутнього сімейного щастя.

Що прийнято дарувати на мідне весілля?

Гості можуть подарувати подружжю вироби з кованої міді: чоловіку можна подарувати ремінь з мідною пряжкою, дружині - мідні прикраси. Найкращий до такого ювілею подарунок - мідна підкова - символ щастя та достатку.

Більше ідей ви знайдете тут: Що подарувати на 7 річницю весілля?

В давні часи існувала традиція одягати на мідне весілля «одяг, який дзвенить»: чим більше ножів і кинджалів підвішених до ременя чоловіка і монет та дрібних металевих прикрас - до сарафана жінки, тим веселіше та щасливіше буде їхнє подальше спільне життя. Вважалося, що дзенькіт прикрас відлякує від подружжя напасті і проблеми, приносячи з собою гарний настрій.

Звичайно ж, крім міді є чимало більш коштовних і благородних металів, до яких подружжю ще треба «дорости» в майбутньому. Однак немає значення, скільки років насправді пройшло з моменту одруження. Щире кохання створюється на небесах, а лише потім знаходить людину у нашому світі. Кожна нова дата стає відправною точкою до наступного ювілею, добратися до якого не завжди буває легко. Чимало труднощів очікує на подружжя, але всіх їх можна подолати разом. Перші сім років шлюбу це підтвердили.