Дерев'яне весілля

Дерев'яне весілля

Дерев'яне весілля – значний п’ятирічний рубіж спільного сімейного життя. Тому міцність подружніх стосунків уже не асоціюється з ситцем, папером, льоном чи шкірою. Символом 5 років весілля є твердий, міцний матеріал, а саме дерево. Дерево здавна використовується в будівництві, а це символізує, що відносини чоловіка і жінки вже мають своєрідний "фундамент". На перший погляд всі дерев'яні вироби гладкі, навіть якщо не оброблені. Погодьтеся, що й друзі, родичі до цієї річниці можуть сказати, що між чоловіком і дружиною вже все гладко, вони добре живуть і розуміють один одного. Однак і дерево, як і сімейне життя, може згоріти дотла.

Кажуть, що в цей день чоловік повинен принести в дім щось виготовлене з дерева. Наприклад, будь-які меблі, які він змайстрував сам. А от жінка, у свою чергу, виконає другу частину роботи - покриє меблі лаком для тривалого зберігання.

Також 5 річниця весілля - це відмінний привід зібрати у своєму домі друзів і близьких, тих, хто так довго був поруч з вашою сім’єю.

Традиційною розвагою на дерев'яне весілля є дерево щастя і процес його створення. Всі гості пов'язують стрічечками свої побажання на дерево щастя, а наприкінці вечора це дерево може стати відмінним аксесуаром для спільних пам'ятних фото.

Відсвяткувати 5-ту річницю весілля краще на природі. Це зручно й тим, що потрібно запрошувати багато гостей, оскільки дата - перший ювілей молодої сім’ї.

Ще одним цікавим обрядом здавна вважається висаджування "сімейного" дерева. Молодята самостійно вибирають саджанець, на річницю садять його і говорять один одному приємні слова. Так, деревце буде втіленням їхнього міцного шлюбу, кохання і поваги. У цей день на саджанець пов'язувалася червона стрічечка, яку не знімали до наступної річниці, вона оберігала закоханих від негод і сварок.

На річницю дерев'яного весілля варто дарувати предмети з дерева: різні вироби, дерев'яні прикраси, скриньки, амулети, вази, горнятка, ложки, різальні дощечки, рамки для фотографій, картини, вирізані з дерева і т.д...

Даруючи чоловіку і дружині дерев'яні вироби, гості, таким чином, бажають їхньому шлюбу міцності і надійності, тепла і затишку.

Читайте також: Що подарувати на дерев’яне весілля?