Вибираємо взуття для нареченої: зручно чи красиво?

Вибираємо взуття для нареченої: зручно чи красиво?

Більшість наречених віддають перевагу традиційному весільному платтю і підбирають до нього класичні весільні туфлі. Проте дуже часто при виборі взуття зручність відходить на другий план, поступаючись місцем зовнішньому вигляду. Наречені дотепер впевнені, що краса, як і раніше, вимагає жертв.

Насправді, якщо купувати весільне взуття грамотно, то воно може стати досить важливою деталлю образу нареченої. При цьому туфлі можуть бути зручними.

Провести цілий день на ногах, так ще й у туфлях на високих каблуках - випробування серйозне. Навіть якщо ці туфлі зроблені з урахуванням всіх ергономічних правил і здаються супер-комфортними, через декілька годин ніжка "прокинеться" і сповістить, що їй не зовсім добре. Тому краще запастися декількома парами весільного взуття. Наприклад, в ефектних туфлях на високому каблуці наречена з'явиться на церемонії реєстрації шлюбу і на вінчання. Для прогулянки і фотосесії можна вибрати туфлі-човники, а бенкет провести в елегантних і зручних туфельках на середньому каблуці. Взимку варто підібрати для прогулянки чобітки, які впишуться в образ, а для церемоній і забави - туфлі класичних моделей.

Зараз проблем з тим, де знайти взуття того або іншого фасону, немає. Але багатство вибору може створювати ще більші проблеми. "Порадьтеся" зі своїм платтям. Воно підкаже, яким повинне бути взуття, щоб все виглядало завершено.

Сучасні наречені не завжди вибирають на весілля біле взуття. Зараз припустимі і яскраві кольори, але тоді бажано, щоб в образі нареченої був аксесуар такого ж кольору. Це може бути брошка, рукавички, сумочка. пояс. Яскраві туфлі можуть поєднуватися з букетом нареченої.

Щоб не приносити «зручність» в жертву, краще дотримуватися декількох правил. По-перше, купуйте весільні туфлі в другій половині дня. Нога в цей час трохи набрякає, і ви підберете взуття, яке не створюватиме вам дискомфорту на весіллі. По-друге, не забудьте про колготки або панчохи! На босу ногу наречена туфлі не носить, тому візьміть з собою в магазин колготки такої ж щільності, як збираєтеся одягти на весілля. По-третє, не женіться за дешевиною. Краще витратитися на взуття з натуральної шкіри, ніж зіпсувати собі настрій на весіллі туфлями з дешевого синтетичного матеріалу. І по-четверте, не забудьте заздалегідь розносити нові туфлі!