Як організувати казковий медовий місяць?

Як організувати казковий медовий місяць?

Після складного марафону з назвою «організація весілля», всім молодятам хочеться відпочити, побути наодинці. Однак, щоб відразу після весілля вирушити у подорож, плануванням поїздки варто займатися заздалегідь.

Читайте також: Економна весільна подорож: видумка чи реальність?

Не варто легковажно ставитися до організації весільної подорожі, адже хороші спогади залишаться на все життя. Якщо ви плануєте поїхати в іншу країну, то не забудьте вирішити всі питання з документами, зокрема зробити паспорт закордонний.

Кажуть, що основою вдалої весільної подорожі є вдало обране місце для відпочинку. Якщо ви мрієте, щоб весільна подорож була по-справжньому казковою і прекрасною, а спогади про неї залишилися в пам'яті на все життя, важливо дотримувати наступних правил:

  • Не можна планувати від'їзд на наступний же день. Краще, якщо квитки будуть замовлені на 3-4 день після весілля. У цьому випадку у вас буде час, щоб не поспішаючи зібратися, вирішити деякі питання, пов'язані з весіллям (наприклад, здача весільного плаття в прокат або оплата бенкетного залу) і виспатися.
  • Обов'язково уточніть, чи буде у вас у номері кондиціонер. Молодята, як правило, проводять багато часу у номері готелю, тому важливо щоб все було комфортно.
  • Не варто намагатися впхнути в тижневу поїздку величезну кількість екскурсій, краще віддати перевагу чомусь більш спокійному, відокремленому і романтичному.
  • Не потрібно брати більше нікого в подорож, навіть якщо це особливо близький друг або родич - нудно вдвох не буде! А от треті особи можуть негативно вплинути на весільну подорож і враження від неї.

Пам’ятайте, що медовий місяць - це час для кохання. І тільки це має особливе значення!