Де провести медовий місяць?

медовий місяць

Нарешті і в нас стало популярним, після весілля, проводити медовий місяць. Правда, у більшості випадків, відпочинок молодят триває лише 2 тижня, але, навіть за цей період, можна відмінно відпочити і провести час, зі своєю другою половинкою.

І от прийшов час вибрати казкове і чарівне місце для весільної подорожі, але, для початку, варто визначитися з вашими взаємними бажаннями та захопленнями. Можна вибрати сонячний пляжний відпочинок, екстремальний відпочинок на сніжних гірських вершинах, красу сходу, незабутні пригоди - вибирати можна нескінченно.

Ми пропонуємо вам кілька варіантів, які, на наш погляд, є найкращими для проведення медового місяця:

Мальдіви - цей архіпелаг в Індійському океані - ідеальний вибір для проведення незабутнього медового місяця. Для молодят це чудова можливість побувати в раю. Для аматорів екзотики, Мальдіви не підходять, тому що це спокійний і пляжний відпочинок.

Подружжю, які готові витратити значну частину бюджету, варто звернути увагу на Британські Віргінські острови і острів Гренада. Ці романтичні місця допоможуть вам не тільки відпочити від весільних турбот і насолодитися один одним, але й дають можливість ще раз провести гарну весільну церемонію.

Останнім часом , Греція користується популярністю, завдяки своїм стильно оформленим номерам. Додайте до цього її доступність і природню красу, і у вас є відмінний варіант для проведення медового місяця, особливо в період економічного спаду.

Безумовно, Італія, це найбільш романтичний вибір молодят. Острів Капрі є одним з найбільш популярних місць у світі і, безумовно, вимагає великих витрат, щоб відвідати прекрасні готелі і відпочити разом зі знаменитостями. Ну і звичайно, найголовнішим містом Італії, для всіх закоханих є Венеція. Це приголомшливої краси місто буде надихати вас.

Ну і звичайно, можна також відмінно відпочити в таких курортних країнах, як Хорватія, Туреччина, Іспанія, Чорногорія та Болгарія.

Сподіваюся, що ви знайшли саме те місце, де ви неодмінно проведете незабутній медовий місяць! Бажаємо приємного відпочинку і хороших вражень!