Весільні зачіски

весільна зачіска

Для кожної нареченої дуже важливо виглядати особливо чарівною і неповторною на своєму весіллі. Для цього важливо правильно підійти до вибору весільної сукні. Але погодитеся: навіть саме пишне і елегантне плаття не здатне створити єдиний образ нареченої. Стиль буде неповним без особливої весільної зачіски і макіяжу.

Правильно підібрані весільна зачіска та макіяж не тільки довершать ваш образ, але і зроблять його особливо чарівним та тендітним. Така наречена без сумнівів буде почувати себе принцесою на своєму весіллі!

Створення весільної зачіски – завдання з непростих , що вимагає попередньої підготовки. Як правило, майстри приїжджають до нареченої за кілька днів до торжества, щоб обговорити всі деталі майбутньої зачіски і макіяжу. Особливо важливо не помилитися в поєднанні весільного плаття, зачіски і макіяжу. Це головні елементи вигляду нареченої, і вони повинні дивитись гармонійно, як єдине ціле. Тому важливо приділити особливу увагу загальному стилю нареченої, і відповідно до нього підбирати плаття, зачіску і макіяж.

Основним правилом при створенні весільної зачіски є тенденція до натуральності: невелика кількість аксесуарів, увага до природної краси волосся. Щоб підкреслити свіжий і яскравий вигляд нареченої, при створенні зачіски часто використовуються живі квіти. Фахівці рекомендують не стригти волосся до весілля, оскільки довге волосся відкриває величезний простір для фантазії перукаря і стиліста. Особливо елегантно виглядає класична висока весільна зачіска, що подовжує шию і робить вигляд нареченої гармонічним і закінченим.

Фото і статті про весільні зачіски на нашому порталі допоможуть вам більш чітко уявити кожен варіант і підібрати той, котрий буде ідеально пасувати не тільки до сукні, але й до вашої стрижки і кольору волосся. Не шкодуйте часу на підбір ідеальної зачіски та макіяжу, і тоді ви без сумнівів будете найпрекраснішою нареченою у світі!

Якщо у вас гарне довге волосся, то для фантазії немає перешкод. Це може бути дуже модна зараз класична висока зачіска, а можна просто заплести волосся в гарні блискучі коси або зробити локони всіляких форм. Довгі весільні зачіски звичайно підкреслюють романтичний образ нареченої, частіше - це весільні зачіски з фатою, легкі і повітряні, а може бути шпилька або обруч зі стразами і ніжними бусинками, особливо, якщо волосся кучеряве. Довге волосся, зв'язане у високий кінський хвіст і покладені вільно на верхівці, досить прикрасити дрібними білими квіточками або розкішною шпилькою. Це залежить від обраного вами образу і стилю весільного вбрання.

Фотогалереї весільних зачісок

перейти до розділу фотогалерея весільних зачісок...