Весільні сукні 2011 року

Весільні сукні 2011 року

Мода на весільні сукні 2011 року практично не викликала розбіжностей у дизайнерів: весільне плаття 2011 року повинно бути довгим і мати якусь «ізюминку», своєрідну «фішку». От саме ця «ізюминка» у кожного дизайнера своя.

Варто було б відразу відзначити, що весільні зачіски 2011 року – досить прості і невигадливі: модні проділ і пучок, навіть просто розпущене по плечах волосся. Фата зустрічалася хіба що в Carolina Herrera і Oscar De La Renta.

Останній, крім класичного вигляду весільного покрову, перетворив фату нареченої в хмари і ширяючих метеликів, знову пропонуючи нареченим вуаль.

Douglas Hannant замість фати запропонував для прикраси зачіски нареченої використовувати букети квітів.

На відміну від попереднього сезону, у сезоні осінь – зима 2011 досить мало коротких суконь. І, якщо навесні і влітку 2010 року майже в кожній весільній колекції пропонувалося кілька коротких весільних суконь, то в нових їхніх практично не зустрічалося.

Традиції беруть своє. Набагато менше незвичайних, нетрадиційних моделей. Зате у виборі фасону і обрамлення можна і капризувати. Тим більше, що в цьому сезоні дизайнери постаралися урізноманітнити традиційне біле весільне вбрання, особливо не виходячи за рамки загальноприйнятого.

Нареченим з гарною фігурою дизайнери як і раніше пропонують плаття, що облягають, силуету «рибка». Їх досить багато в нових весільних колекціях осені 2010 і зими 2011 року. Набагато менше суконь у стилі «ампір».

Зустрічаються плаття, де комбінуються кілька кольорів і відтінків: чорний, зелений, золотий і інші.

Обробка весільних суконь – це воістину відбиття польоту фантазії і натхнення всіх дизайнерів. Одні закутують наречену в хмари органзи, інші – драпірують у шовк і перетворюють наречену в грецьку богиню, треті – бачать її німфою, котра щойно вийшла із морської піни, яка так і застигла навколо стану, перетворившись у складки плаття.

Однак найбільш популярною моделлю весільного плаття залишається «пишне» весільне плаття з корсетом і криноліном. Втім, тут теж є багато різних варіантів.

Пишні весільні плаття 2011

Пишне весільне плаття. У нас це не стільки данина традиціям, скільки жіноча мрія побути хоча б якийсь час принцесою в своїй казці. Приємно, що в останні роки пишне плаття стає більш вишуканим, різноманітним у декоруванні та обробці. Не забудьте підібрати весільні прикраси до сукні.

Пишна весільна сукня 2011 рокуПишна весільна сукня 2011 рокуПишна весільна сукня 2011 року
Пишна весільна сукня 2011 рокуПишна весільна сукня 2011 рокуПишна весільна сукня 2011 року

Короткі весільні сукні 2011

Наречена в короткому весільному платті зараз не рідкість. Короткі весільні плаття вище коліна, в основному, вибирають юні дівчата з гарною фігурою, довгими, стрункими ніжками. Такі плаття ідеальні для літнього весілля 2011 року. Крім того, не всім хочеться виходити заміж у великому громіздкому платті. Це вже справа смаку.

короткі весільні плаття у 2011 роцікороткі весільні плаття у 2011 році

Весільні плаття, що облягають

Весільне плаття фасону, що облягає, зустрічалися в колекціях трохи менше, ніж у попередньому сезоні. Такий фасон ідеально підкреслить винятковість фігури нареченої і красу матерії. Вишукане і елегантне.

облягаючі весільні сукні 2011 року

Фасон «Рибка»

Фасон весільного плаття «рибка» уже не перший і не другий сезон узятий на озброєння дизайнерами. У нових колекціях весільних нарядів «рибка» як і раніше в лідерах. Цей фасон настільки різноманітний у своїх варіаціях, що надихає майстрів на нові шедеври. Тут дійсно можна дати «розгулятися» фантазії і застосувати різноманітний крій, обробку, комбінації тканин.

Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011Весільна сукня фасону рибка 2011

Весільні сукні в стилі Ампір

Настільки улюблений фасон «ампір» в осінньо-зимовому сезоні 2011 практично був відсутній у весільних колекціях. Легке, повітряне, як хітон грецької богині, весільне плаття в стилі ампір є ідеальним для вагітних, а так само тих наречених, у яких є бажання сховати деякі недоліки власної фігури і підкреслити достоїнства.

весільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампірвесільні сукні 2011 - стиль ампір

Шторм оборок

Оборки надають платтю особливу жіночність. Надзвичайно модні і у новому сезоні осінь-зима 2011, оборки перетворили і стали нагадувати ті застиглі мережива морської піни і хвиль, те вигадливий малюнок зрізу скельної породи.
Складки і драпірування

обробка весільних суконь 2011 рокуобробка весільних суконь 2011 рокуобробка весільних суконь 2011 року

Знову з нами в новому сезоні тенденція, де головний акцент робиться на драпірування і всілякі складки в несподіваних місцях. Моделі весільних суконь 2011, де домінантою наряду є складки, стоять в одному ряді з об'ємними криноліновими платтями. Драпірування до місця і на коротких моделях, і на довгих платтях, що облягають, силуетах «рибка» і «ампір», а так само пишних широких весільних нарядах.

Американський проріз

Американський проріз в новому модному сезоні осінь-зима 2010-2011 здав свої позиції. У колекціях весільних суконь такий варіант пройму практично не спостерігався.

Проріз на одне плече

Ця тенденція у весільній моді 2011 року продовжує втримувати інтерес дизайнерів. Однак варто відзначити, що моделей із перерізом на одне плече стало набагато менше, ніж у старших колекціях. Проте, ця тенденція – у числі ключових осінньо-зимового періоду.

Мережива

Ніде так не будуть доречні мережива, як на весільному наряді нареченої. Мережива надають весільному платтю легкість, жіночність, крихкість і беззахисність морозного малюнка на склі. У нових колекціях дизайнери досить часто використовували мережива, як у комбінації з іншими тканинами, так і роблячи на них головний акцент.

Два кольори

Білий колір – він немов чистий аркуш паперу, начебто полотно, недоторкане кистю художника, він спокушає… Білий колір – чарівний. На ньому все завжди виглядає у виграшному світлі. У цьому він, як не дивно, схожий на чорний. Може, тому, у комбінації один з одним вони настільки гарні?

чорний та білий колір в весільних сукнях 2011чорний та білий колір в весільних сукнях 2011

У новому сезоні дизайнери продовжили гру білого з чорним. Але не тільки з ним. Блакитний, зелений, золотий, відтінки рожевого і сірого по-новому змушують звучати настільки білий колір весільного плаття.

Незвичайні весільні сукні 2011 року

Такі плаття – для індивідуальностей. Якщо душу просить щось особливе в цей особливий день – дизайнери тільки підтримають вас. Незвичайні зі звичайного погляду весільні сукні – відрада погляду нареченої з фантазією і нетривіальним поглядом на речі. На мій погляд – кому як подобається. Якщо дівчина бачить себе готичною нареченою – це навіть цікаво!

весільні плаття 2011 рокувесільні плаття 2011 рокувесільні плаття 2011 рокувесільні плаття 2011 рокувесільні плаття 2011 рокувесільні плаття 2011 року