Весільні сукні

весільна сукня

Весільна сукня - це не просто одяг, який можна купити, поносити і з жалістю сховати в шафу. Вона є більш близька до ритуалу, таїнства і символізму в житті нареченої. Погодьтесь, навряд чи можна розглядати плаття нареченої зі звичайної позицій - тільки в контексті тих змін у житті, які несе весілля.

На весіллі народжується нова людина, вступає в новий період свого життя. Весілля дозволяє почати все із чистого аркушу - і весільне плаття підкреслює чистоту і свіжість початку цього періоду життя жінки.

Задовго до самого весілля, практично, ще в дитинстві, у свідомості кожної дівчини закладається чарівний образ весільної сукні, який трохи пізніше стане їхньою мрією. Починається все з дитячих ігор у наречену або принцесу, триває захопленим розгляданням шикарних суконь родичів і, пізніше, переглядом різних модних каталогів. А ще трохи пізніше дівчина починає із захватом і білою заздрістю дивитися на шикарні фотографії з весіль, помічаючи найменші деталі весільного плаття нареченої. Можна сказати, що образ сукні нареченої вибудовується кілька років – і, до моменту вибору, новоспечена наречена вже зовсім точно уявляє, чого саме прагне.

Проте, весільне плаття - це практично завжди щось більше, ніж ви очікуєте: потрібно приміряти його, щоб зрозуміти, наскільки відчуття від гарного плаття можуть змінити ваш настрій і образ. Тому ми пропонуємо відвідати нашу фотогалерею весільних суконь та ознайомитись з найсвіжішими цікавими новинками весільної моди. Також Ви можете перечитати цікаву підбірку статей про плаття, їх види, типи, кольори, останні модні тенденції, правила підбору та багато, багато іншого.


Види весільних суконь

Весільні плаття поділяють на такі найпоширеніші типи:

 • Ампір (грецький стиль);
  Грецька (ампір) весільна сукня Грецька (ампір) весільна сукня Грецька (ампір) весільна сукня Грецька (ампір) весільна сукня
 • Бальне (пишне) плаття;
  Бальне весільне плаття Бальне весільне плаття Бальне весільне плаття Бальне весільне плаття
 • Принцеса (пряме);
  Весільна сукня типу принцеса (пряме) Весільна сукня типу принцеса (пряме) Весільна сукня типу принцеса (пряме) Весільна сукня типу принцеса (пряме)
 • Вузьке плаття (годе, русалочка або рибка);
  Вузьке весільне плаття (годе, русалочка або рибка) Вузьке весільне плаття (годе, русалочка або рибка) Вузьке весільне плаття (годе, русалочка або рибка) Вузьке весільне плаття (годе, русалочка або рибка)
 • Пряме плаття.
  Пряма весільна сукня Пряма весільна сукня Пряма весільна сукня Пряма весільна сукня
Статті про весільні сукні

перейти до розділу статті про весільні плаття...

Фотогалереї весільних суконь

перейти до розділу фотогалереї весільних суконь...