Оренда автомобіля на весілля: що варто знати?

Оренда автомобіля на весілля: що варто знати?

Без автомобілів не обходиться жодне весілля. Тому про весільний кортеж молодята повинні подбати заздалегідь. Автомобілі можна замовити в агентстві або скористатися послугами друзів і родичів. Другий варіант не можна вважати найкращим через те, що вашим друзям не вдасться повноцінно повеселитися на святі. Тому автомобілі краще все-таки замовити. Але існує кілька нюансів при виборі і замовленні весільного кортежу. Саме про це ми розповімо вам у сьогоднішній статті.

Шукати агентство, у якому ви будете замовляти авто, найкраще заздалегідь. Так ви зможете довідатися ціни і марки автомобілів, порівняти їх і вибрати оптимальний варіант. Щоб знайти актуальну інформацію про такі агентства у своєму місті, варто ввести в пошукову стрічку такі запити: «аренда свадебного авто», «автомобілі на прокат», «оренда весільного кортежу». Якщо ви плануєте замовляти лімузин, то зробити це найкраще відразу ж після подачі заяви, тому що попит на такі авто великий.

При замовленні автомобіля на весілля існує таке поняття, як мінімальне замовлення - кількість годин прокату авто. Мінімальне замовлення складається з часу прокату авто плюс 1 година на подачу. Як правило, мінімальний час прокату становить 2 години, а максимальний - годин 6, все залежить від вашої весільної програми. Тривалості прогулянки, віддаленості ресторану від Загсу і т.п.

По можливості огляньте автомобілі перед підписанням договору і зафіксуйте в договорі номер авто, щоб бути впевненими, що вам надішлють саме цей автомобіль. Якщо раптом автомобіль затримується, то подзвоніть у фірму, щоб з'ясувати причину запізнення. Якщо запізнення на 5 хвилин великої ролі, можливо, не зіграє, то запізнення на 30 хвилин може позбавити вас такої розваги, як викуп нареченої, а то й зовсім призведе до запізнення в ЗАГС.