Які весільні сукні одягали в Середньовіччі?

Які весільні сукні одягали в Середньовіччі?

Сьогодні дуже модно робити весілля в певному стилі. Наречені, які хочуть надати своєму весільному образу історичності, можуть вибрати середньовічні теми. Цей стиль є одним з найбільш оригінальних і вражаючих. Якщо ви не бажаєте, щоб весь ваш образ був виконаний у середньовічному стилі, то ви можете додати в сучасне весільне плаття декілька деталей тієї епохи. При бажанні є багато способів перетворити середньовічне традиційне плаття в більш сучасне весільне плаття. Але передовсім потрібно з’ясувати, які весільні сукні одягали в Середньовіччі?

Деякі наречені обожнюють античний вигляд весільного плаття і хочуть його пристосувати до сучасної моди, а деякі хочуть зберегти оригінальність середньовічного плаття. Існує два типи середньовічного весільного плаття: розкішний королівський стиль і селянський стиль.

Незалежно від того, який стиль ви вибрали, зрештою, ви, безумовно, будете красивою середньовічною нареченою. Весільні сукні в стилі Середньовіччя дуже романтичні та ідеально пасуватимуть для весільних церемоній на відкритому повітрі. Старожитні епохи завжди були і будуть джерелом натхнення для сучасних дизайнерів.

У ті часи наречені з дворянських родин одягали на весільну церемонію більш екстравагантні плаття, ніж наречені з селянських родин. Наприклад, червоний вважався одним з найбільш популярних і стильних кольорів для весільного плаття, а як матеріал використовувався оксамит, що було ознакою багатства.

Середньовічний стиль особливо приверне увагу тих наречених, які обожнюють плаття без бретельок, з оголеними плечима. Також в Середньовіччя одягали весільні сукні (рос. свадебные платья) з довгими рукавами, вишивкою і корсетом.

Щоби краще зрозуміти, які весільні сукні носили в Середньовіччі, перегляньте фото!

Які весільні сукні одягали в Середньовіччі?

Які весільні сукні одягали в Середньовіччі?