Коли відбудеться весілля Володимира Кличко і Гейден Панеттьєрі?

Коли відбудеться весілля Володимира Кличко і Гейден Панеттьєрі?

Володимир Кличко зустрічається з акторкою Гейден Панеттьєрі впродовж тривалого періоду часу, тому питання, коли ж відбудеться їхнє весілля, цікавить багатьох читачів. Нагадаємо, що Гейден Панеттьєрі приїжджала в грудні минулого року на Євромайдан. Перед поїздкою до Києва з Володимиром Кличко вона розповіла, як познайомилася з нинішнім нареченим. З'ясувалося, що під час першої зустрічі відома акторка була настільки вражена розмірами спортсмена, що відразу йому про це й повідомила, підкупивши хлопця визнанням його видимих достоїнств.

Тепер дівчина вже думає про дітей, причому більше за все сподівається, що в тих будуть рівні ноги, адже у Володимира "ноги колесом", а в неї - навпаки. Крім того, стало відомо, що наречений дюймовочки (їхня різниця в зрості - майже півметра) справжній нечема, коли справа стосується американських весільних звичаїв. Чемпіон поняття не має, з якого переляку більшу частину витрат оплачує родина нареченої, чому він не може бачити її у весільному платті напередодні церемонії, і, що виглядає зовсім вже химерно, нібито ніколи не чув про медовий місяць.

На думку Володимира, відпочивати цілих 30 днів - порожня витрата часу, і схоже, акторку чекає вкорочений варіант післявесільної відпустки, днів так на п’ять-шість. Втім, спершу парі добре б одружитися, але й з цим не все гладко. Спочатку церемонія була призначена на 14 грудня, але потім обоє заговорили про надзвичайну зайнятість, і тепер весілля неначебто повинне відбутися 12 квітня. Але гарантій, що і ця дата не буде змінена, немає ніяких. Тому слідкуйте за найсвіжішими новинами дня на сайті unn.com.ua і завжди будьте в курсі всіх актуальних подій в Україні та у світі!