Відверте весільне плаття: поради щодо вибору

Відверте весільне плаття: поради щодо вибору

Бажання виглядати неперевершено в день весілля може мати дещо дивні наслідки. Багатьом хочеться бути не тільки найпривабливішими, але й незвичайно сексуальними нареченими. Сьогодні побачити наречену, весільний образ якої межує між відвертістю і розпустою, уже не рідкість.

Чи доречно виглядають відверті весільні сукні? Якщо жінка все-таки вирішила оголитися на власному весіллі, як зробити це так, щоб не виглядати зовсім розпусною? Для початку варто зрозуміти, що відкривати на огляд всі частини тіла - зовсім неприйнятно, можна виглядати сексуально тільки за рахунок якихось окремих деталей. Наприклад, з оголеною спиною. Довге плаття до самих п'ят з відкритою спиною приковує до себе. Безумовно, дозволити собі таке плаття може лише жінка з ідеальною шкірою і рівною спиною.

Жінки з гарним бюстом можуть обрати сукню з низьким корсетом або відвертим вирізом. Такий контраст, безумовно, зведе з розуму будь-якого чоловіка.
Найпоширенішим варіантом відвертого плаття для нареченої є коротке весільне вбрання. Типів таких суконь незліченна безліч - від прямих або пишних спідниць до спідниць зі шлейфом.

Відверте весільне плаття
Ці сукні важко назвати пристойними!

Яке би плаття не вибрала наречена, метою повинне бути не шокування всіх гостей. Вульгарність і наречена - два несумісних поняття, тому в жодному разі не варто вибирати плаття, у якому відкритими залишаються і груди, і ноги, і спина. Чогось одного цілком достатньо, щоб стати сексуальною нареченою.

Рекомендуємо прочитати також: Чи варто одягати прозору весільну сукню?