Весільне плаття напрокат - компромісне рішення заощадливих наречених!

Весільне плаття напрокат - компромісне рішення заощадливих наречених!

Кожна наречена мріє виглядати неперевершено в день весілля. На формування власного образу витрачаються місяці. Пошуки весільного плаття потребують не тільки багато вільного часу, але й зусиль та нервів. Сьогодні багато молодят намагаються економити, але як можна економити на власній мрії? Стильне весільне плаття не може коштувати дешево. Однак існує компроміс – весільну сукню можна взяти в оренду.

У чому полягає перевага рішення взяти весільне плаття напрокат? Звичайно ж, у першу чергу, це економія, як грошей, так і часу. Ви можете взяти в оренду будь-яке плаття, що сподобалося вам, за певний відсоток від його загальної вартості. Якщо обрана модель не підходить вам за розміром, у більшості салонів вам без проблем її підшиють. І що дуже важливо, вам не потрібно піклуватися про подальшу долю плаття, все буде зроблене за Вас.

Скільки коштуватиме прокат весільного плаття?

Вартість прокату весільного плаття залежить від того, яка саме модель вас зацікавила. Тут відіграють роль і фасон, і матеріали, з яких пошите плаття. У середньому, ціна варіюється від 1 до 10 тисяч гривень, що становить 25-50% вартості плаття, залежно від політики салону. Зрозуміло, найменша ціна буде в короткого весільного плаття, ну а якщо ви віддаєте перевагу довгим і пишним платтям зі шлейфом, то готуйтеся до того, що вони відносяться до найдорожчої категорії.

Також варто зазначити, що багато весільних салонів проводять спеціальні акції, які також дають змогу заощадити. Наприклад, Салон весільної і вечірньої моди «Імперія Жасмин» не тільки надає таку послугу, як прокат свадебных платьев киев, але й дає можливість нареченим придбати сукню в день першої примірки зі знижкою 50%. В салоні, окрім сукні, ви знайдете багато стильних весільних аксесуарів.

Дружки нареченої також можуть відвідати сайт салону jasmine-kiev.com, адже там представлений каталог «вечерние платья киев».

Якщо Ви взяли весільне плаття напрокат, то намагайтеся не пошкодити його, особливо уважно ставтеся до декору на корсеті, оскільки його дуже важко реставрувати. Однак це зовсім не означає, що потрібно увесь час стежити за своїми рухами, щоб не зіпсувати весільне плаття. У більшості салонів вас не змусять заплатити штраф, якщо ви злегка забрудните сукню під час свята - оплата хімчистки, як правило, входить у загальну вартість оренди. Все, що вам потрібно - це насолоджуватися власним весіллям і не забути повернути плаття в зазначений термін, щоб не довелося оплачувати пеню.