Як знайти весільне плаття, яке створить ідеальний силует?

Як знайти весільне плаття, яке створить ідеальний силует?

Знайти ідеальне весілля плаття дуже непросто. Часто наречені в процесі пошуку сукні втрачають будь-яку надію знайти ту, єдину, яка пасуватиме та підкреслить всю красу фігури. В таких випадках хочеться прислухатися до всіх порад, відвідати усі магазини на світі. А тим часом, ніхто не буде сперечатися з думкою, що, яке плаття нареченої - таке і перше враження від весілля! І що ж робити, щоб гості справді були зачаровані приголомшливим образом красуні-нареченої? Сьогодні ми б хотіли розповісти вам про те, як правильно підібрати плаття, яке підкреслить фігуру.

Не важливо, скільки коштує плаття і з якої тканини воно пошите, - всю принадність створює те, як воно на вас сидить! Силует «пісочний годинник» - це еталон жіночої краси. Всі наречені прагнуть наблизитися до ідеалу, тому потрібно обирати плаття, яке максимально вигідно підкреслюватиме вашу фігуру.

Якщо вам пощастило і ваша фігура схожа на пісочний годинник, вам варто створювати найбільш жіночний образ, віддаючи перевагу м'якості і гладкості форм. Найбільш невдалими моделями для вас стануть плаття в стилі Ампір, тому що вони "розмивають" силует і роблять груди надмірно великими.

Традиційно вважається, що фасон "рибка" також не найкращий вибір. Однак, тут ми дозволимо собі трохи не погодитися - якщо не акцентувати уваги на нижній частині і постаратися виділити природні лінії тіла, то можна домогтися чудового результату!

Дорогі наречені, якщо ви хочете створити ідеальний силует, то варто навчитися говорити "так!" весільним платтям з чіткою А-лінією і сукням "рибка", які підкреслюють фігуру.

Вдалого вам вибору!