Секрети фотогенічності або Вдала весільна фотосесія

Секрети фотогенічності або Вдала весільна фотосесія

Весільні фотографії – це те, що залишається нам на згадку про найщасливіший день у житті. Молодята дуже відповідально обирають фотографа, щоб знімки були професійними. Але те, чи будуть вдалими весільні фотографії, залежить також і від самих молодят.

Перш за все потрібно з’ясувати, чому одні люди гарно виглядають на фото, а інших називають нефотогенічними. Більшість людей позитивно ставляться до самого процесу зйомки, однак до отриманого результату нерідко пред'являється багато претензій – блиск на обличчі, повна фігура і навіть повна "несхожість" на себе. Від подібних фотографій залишається багато негативних емоцій, а сам знімок не хочеться нікому демонструвати.

Існує популярна думка, що гарно виглядати на всіх фото просто неможливо певним людям, тому що існує поняття фотогенічності, і ті, хто нею не володіють, завжди будуть одержувати невдалі фото. Однак, на думку фотографів, вдале весільне фото - це підсумований результат професійних здібностей фотографа і реалізованих умінь молодят.

Щоб одержати вдале фото, необхідно попередньо дослідити власне обличчя і фігуру, виділити вдалу позу і красивий вираз обличчя. За допомогою цього можна навчитися демонструвати власні достоїнства і приховувати недоліки (або хоча б робити їх менш помітними) на фото. Перед проведенням весільної фотозйомки необхідно зробити правильний макіяж, який здатний сховати всі недоліки (тон шкіри, темні круги під очима, прищі та інше).

Для одержання вдалого знімка рекомендується користуватися послугами тільки професійних фотографів. Хорошого фотографа знайти складно, але можливо. Наприклад, ви можете переконатися наскільки професійно і оригінально проводяться весільні фото сесії (рос. свадебные фотосессии) фотографами з фотостудії "Гра тіней".