Ідеї для весілля: Крижані скульптури

Ідеї для весілля: Крижані скульптури

Оформленню весілля приділяється величезна увага. Молодята мріють здивувати гостей і створити неповторну атмосферу на власному святі. Оформлення весілля крижаними скульптурами і елементами - порівняно нова і ще не дуже популярна тенденція. До крижаного оформлення відносяться крижані скульптури в повний ріст, елементи декору з льоду, а також крижаний посуд для фуршету, крижані чарки і келихи для коктейлів, тощо. Таке незвичайне оформлення, мабуть, сподобається сміливим молодятам з гарною уявою.

Актуально: Аквадизайн – новинка в оформленні весілля

В чому краса і оригінальність крижаного оформлення весілля? Лід - це прозорий кристал, який дуже красиво переливається. Крижані скульптури - це цікаво, вишукано, і, безумовно, приверне увагу до того, на чому в крижаному виконанні ви вирішите акцентувати увагу гостей.

Крижана скульптура – це ідеальне оформлення весільного свята. Тільки уявіть собі чарівну пару молодят, пару лебедів або голубів з льоду. Це воістину зворушливо і романтично.

Чи має недоліки такий оригінальний декор? Протягом двох-чотирьох годин крижані скульптури практично повністю тануть. Але звичайно цього часу вистачає, щоб гості встигли помилуватися і оцінити задум організаторів.

Крижані скульптури просто доставлять на ваше весілля готовими. І щоб краса не зникла під час банкету, кожен елемент "крижаного мистецтва" буде укомплектовано спеціальною охолоджуючою підставкою.

Загалом, фантазуйте і замовляйте крижані скульптури на весілля. Успіхів вам!

Удивительно, но сегодня скульптуры, ледяную посуду, ледяную мебель, ледяной бар можно заказать на любой праздник. Заинтересовались? Тогда читайте об этом подробнее на сайте aqua-life.com.ua.