Весільний альбом – згадка на довгі роки!

Весільний альбом – згадка на довгі роки!

День весілля промайнув неначе мить і ви вже з нетерпінням чекаєте на весільні фотографії. Після того, як фотограф віддасть вам знімки, вам потрібно буде подбати про те, щоб зробити весільний альбом. Прочитайте нашу інструкцію, у якій знайдете декілька корисних порад щодо створення найкращого весільного альбому, адже він може стати фантастичною можливістю зберегти спогади про найважливіший день в житті. Якщо ви приділите досить уваги і часу цьому процесу, у підсумку ви одержите цілу книгу, яка розповість вашу історію і стане справжнім подарунком на довгу пам'ять.

Якщо з вами працював професійний фотограф, у вас уже буде готовий альбом, але ніщо не заважає помістити його фотографії разом з вашими. Перегляньте всі фотографії і запитайте в друзів або родичів, чи немає в них цікавих кадрів.
Існує безліч комп'ютерних програм для обробки фотографій. Ви можете усунути ефект червоних очей, ретушувати шкіру і стерти невідповідний фон. Але не перестарайтеся з обробкою, інакше вона може стати занадто явною і зіпсувати "жвавість" знімка. А загалом робіть те, що вважаєте потрібним і що вам подобається, тоді весь альбом буде вашим особистим скарбом, який ви будете зберігати довгі роки!

Ви можете роздрукувати фотографії самостійно на кольоровому принтері, заздалегідь дізнавшись, Где Купить Картридж, який забезпечує найкращу якість фотодруку. Якщо у вас такого пристрою немає, подумайте про придбання принтера, який розумно буде поєднувати в собі такі характеристики, як якість і ціна. В іншому випадку можна віднести фотографії в магазин, де їх роздрукують, або замовити друк в Інтернеті. Ви також можете змінювати розміри фотографій - це зробить альбом більш цікавим і ідеально підійде для створення групових фото.

Після того, як ви роздрукували фотографії, варто подумати про те, як розмістити їх в альбомі. Переконаєтеся, що у вашому альбомі досить сторінок для всіх фотографій. Вам також варто купити захисну плівку або спеціальну паперову кальку, яка захищає ваші фотографії від відбитків пальців. Почніть з початку весілля і розставляйте фотографії в хронологічному порядку. Цікаво було б зберегти що-небудь на пам'ять про весілля крім фотографій, наприклад, засушену квітку, шматочки конфеті або програму церемонії.