Весілля для тварин – це забаганка багатіїв?

Весілля для тварин – це забаганка багатіїв?

Багато людей ставляться до своїх чотирилапих друзів, як до повноцінних членів сім’ї, тому наряджають їх у красивий одяг, купують аксесуари, дарують подарунки і влаштовують свята. Одним з найбільш популярних і модних нині заходів є весілля для тварин, на яке люблячі власники готові витрачати надзвичайно великі суми грошей.

Вперше весілля для тварин організували в Японії в 90-х роках минулого століття. Тоді церемонії одружень не відрізнялися особливою оригінальністю, а вбрання молодят були милими імітаціями весільних костюмів і суконь для людей. Наречена обов'язково була прикрашена фатою, а наречений не обходився без елегантного метелика.

Далі мода на весілля для тварин докотилася до Європи і США. А потім і увесь світ захлеснула нова тенденція одружувати своїх улюбленців на улюбленцях друзів або родичів. При цьому весілля для тварин відрізнялися в різних країнах.

Так, наприклад, у Японії весілля для тварин передбачають дводенне ритуальне гуляння з величезною кількістю яскравих прикрас. А в Європі для цього орендуються цілі палаци і замки. У нашу країну новий звичай прийшов зовсім недавно, тому в нас весілля кішок і собак - поки рідкість.

Найчастіше весілля для тварин влаштовують господарі модних і рідкісних порід. Вихованці, звичайно, не виголошують клятв вірності і взаємних обіцянок, але за них це часто роблять власники. Важливо відзначити, що численні організатори свят у всіх країнах відразу взяли собі на замітку, що організація весілля для тварин приносить чималий дохід. Якщо раніше господарі витрачалися на собак та котів, відвідуючи ветеринара і купуючи ліки, які пропонує ветаптека, то сьогодні спектр послуг для тварин значно розширився.

Наприклад, на одному з одружень у США на крихітній нареченій-собачці було вінчальне плаття, яке обійшлося господарям майже в тисячу доларів. А уявіть, що вбрання шиються ще для "подружок" нареченої, свідків і гостей. І яка ж церемонія одруження без бенкету!