Де у Львові купити дерев'яне дитяче ліжко?

Де у Львові купити дерев'яне дитяче ліжко?

У меблевих магазинах Львова, так само як і в спеціалізованих дитячих торгових центрах, сьогодні можна знайти найрізноманітніші дитячі ліжечка. Для їх виготовлення вітчизняні та зарубіжні виробники можуть використовувати різні матеріали - від натуральної деревини або лози до ДСП, МДФ або багатошарової фанери. Орієнтуючись, хоча б поверхово, в особливостях кожного матеріалу, Ви зможете підібрати для себе ідеальний варіант і купити дитяче ліжечко у Львові, враховуючи особливі характеристики кожної моделі, її переваги та недоліки, а також наявність додаткових функцій.

Класичні дерев'яні дитячі ліжка користуються, мабуть, найбільшою популярністю, яку легко можна пояснити. Натуральний, екологічно чистий і безпечний матеріал - це саме те, що потрібно маленькій дитині. Дерево, як відомо, здатне відмінно утримувати тепло і пропускати повітря. Доступна ціна - ще один величезний плюс таких ліжок. Моделі простого дизайну без додаткових елементів декору можна купити дуже дешево в порівнянні з багатофункціональними ліжками-трансформерами, додатково обладнаними повивальними столиками, приставними комодами або шафками.

Додаткові можливості - регульоване дно (два-три положення), знімний бортик, наявність коліщаток або полозів для заколисування - забезпечують високий рівень комфорту при експлуатації як для самого малюка, так і для його батьків. Дуже добре, якщо полози в ліжечку-гойдалці можна буде зняти. Цей же нюанс важливий і в разі купівлі ліжечка на коліщатках. Перевозити по кімнаті таку модель дуже зручно, але пізніше виникне необхідність в жорсткій фіксації ніжок в одному положенні.

Для новонароджених немовлят фахівці однозначно рекомендують купувати дитячі ліжечка з натурального дерева. Альтернативним варіантом першому дерев'яному ліжечку може стати колиска з вербової лози, наприклад, але в цьому випадку вже через півроку перед Вами постане питання про придбання нового ліжка, так як спальне місце в колисці має розміри всього лише близько 97см на 55см.

Де сьогодні можна знайти дерев'яні дитячі ліжечка недорого? У магазинах вибір може виявитися досить обмеженим, оскільки площа навіть найбільшого магазину у Львові чи Києві не дозволить вмістити весь наявний асортимент. Зате віртуальні вітрини торговельних майданчиків в інтернеті (таких як сайт Клубок, наприклад) пропонують необмежений вибір і придбати ліжка для дітей, як нові так і б\в, тут можна абсолютно недорого.