Як розрізати весільний торт?

Як розрізати весільний торт?

Кульмінацією весільного застілля є церемонія розрізання торта. На перший погляд може здатися, що все це просто і легко. Проте весільні торти, як правило, є великими і варто знати декілька секретів, як правильно їх розрізати.

Якщо ви замовили весільний торт у кілька ярусів, то за традицією верхній дістається молодятам. Під час застілля він залишається недоторканим. Молодята беруть його з собою і ласують ним вдома разом з найближчими родичами. В такому випадку починати розрізати торт потрібно з нижньої частини. Якщо у вас немає бажання брати частину торта з собою, можна починати урочисту церемонію з верхнього ярусу.

Перш ніж розрізати торт, варто забрати з нього декоративні фігурки. Якщо вони з кераміки або пластмаси, то за звичаєм їх зберігають до наступного року, коли буде святкуватися чергова весільна річниця. Їстівні фігурки забирати не потрібно, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд торта.

Урочисте розрізання торта не повинне відбуватися в поспіху. Насамперед , треба переконатися, чи всі бажаючі сфотографували ваш торт. Чи встиг фотограф зробити декілька фото на пам’ять. Потім спеціальним ножем, краще зі срібла, молодята, обоє тримаючись за ніж, відрізують перший шматок. Цю частину церемонії теж варто зняти на відео.

Ніж і лопаточка для весільного торта повинні створювати враження єдиного цілого. Або це повинен бути набір, або вони повинні бути виконані в тому самому стилі. Набір кладеться на гарний піднос і церемонно подається при розрізуванні. Можна приготувати його заздалегідь, поклавши його поряд з тортом.

Весільний торт перед розрізанням потрібно правильно зберігати. Якщо коржі торта тверді, то бажано перед церемонією хвилин тридцять потримати його в теплі, щоб зручніше було нарізати на шматки. Якщо ж в основі торта м'який бісквіт, то бажано торт потримати на холоді, щоб уникнути некрасивого розтікання крему і нерівності шматків.

При розрізуванні лезо ножа треба час від часу змочувати. Так шматочки будуть виглядати естетично.

Із приводу самого розрізування торта можна додати, що не завжди молодята розрізають весь торт. Іноді вони символічно відрізують перший шматок, а іншими займаються офіціанти або свідки. Вони розкладають шматки по тарілках і пригощають ними гостей.

До речі, не обов’язково робити великий весільний торт на заказ. Розрізування цих численних ярусів, вимазування рук, падіння прикрас торта на підлогу – все це може створити масу дискомфорту. Тому сьогодні в моду входять чарівні маленькі капкейки, які чудово заміняють величезний весільний торт.