Золотий перстень з діамантом. Як вибрати і де купити?

Золотий перстень з діамантом. Як вибрати і де купити?

Як відомо, золотий перстень з діамантом – це символ кохання та відданості. Якщо хлопець дарує дівчині такий ювелірний виріб, він таким чином демонструє їй те, що саме вона є тією єдиною, з якою він хоче прожити все своє життя. Якщо ви плануєте зробити коханій дівчині пропозицію руки та серця, то вибір заручального персня є для вас надзвичайно актуальним завданням. З огляду на це ми хотіли б вам детальніше розповісти, як вибрати і де купити золотий перстень з діамантом.

Як вибрати золотий перстень з діамантом?

Бюджет

Найчастіше найважливішим критерієм вибору є саме ціна ювелірного вибору. В США та Великобританії століттями склалася традиція, коли наречений купує нареченій перстень, вартість якого дорівнює двомісячній зарплаті. Більш дешевий виріб не прийнято дарувати. Зрозуміло, на Заході люди одружуються вже не зовсім в юному віці, тому встигають накопичити досить пристойні заощадження і можуть цілком дозволити купити своїй нареченій перстень з діамантом, тим самим довівши її родичам, що зможуть повністю утримувати сім’ю в статку. Наша країна тільки приходить до таких традицій. Звичайно ж, ніхто не жадає від Вас витрачати багато грошей, щоб показати наскільки Ви заможна людина і купувати надзвичайно дорогий перстень нареченій. Для прекрасної половини важлива романтика, та й сам факт зробленої пропозиції.

Вибір діаманту

Діаманти своїм різноманіттям і неповторністю дуже схожі на людей. Вони можуть відрізнятися розміром, формою, кольором, типом огранки. У діамантів можуть бути недоліки, але вони ніколи не зможуть затьмарити внутрішньої краси каменю. У кожному діаманті міститься саме життя, і кожен діамант унікальний.

Як відомо, вага діамантів обчислюється в каратах. Один карат дорівнює 200 мг або 1/5 грама. Однак потрібно пам'ятати, що прикраса з розсипом дрібних каменів, загальна вага яких 1 карат, буде коштувати набагато дешевше, ніж перстень з одним діамантом тієї ж ваги (1 карат).

Ще один цікавий нюанс, пов'язаний з масою. Вартість діаманта вагою 0,98 карата на 25-30% нижча, ніж вартість каменю в 1 карат. Тому, якщо хочете трохи заощадити, то шукайте прикрасу з "не круглою" вагою (тобто не 0,5 карата, а, наприклад, 0,47). Що стосується розміру каменю, то діамант вагою 1 карат з класичною огранкою в 57 граней буде мати діаметр 6,0 - 6,7 мм (ідеальний варіант - 6,5 мм). Перстень з діамантами, з розсипом дрібних каменів і з центральним каменем до 0.49 карата можна купувати сміливо без сертифікатів.

Другий по значимості показник - це чистота. Перед тим, як купити перстень з діамантом, пам’ятайте, що це природний камінь, тому наявність у ньому дрібних домішок або дефектів абсолютно природна. При збільшенні в 100 разів в абсолютно будь-якому діаманті можна знайти безліч усіляких недосконалостей. Якщо їх немає, то це штучний камінь. Експерти оцінюють діаманти при максимальному збільшенні в 10 разів, не більше. Якщо недосконалостей при 10 кратному збільшенні не видно, вважається, що їх немає.

Наступний показник, від якого залежить вартість діаманта, це колір каменю. Він варіюється від білого (безбарвного) до темно-коньячного. Найдорожчим буде перстень з діамантом білого або небесно-блакитного кольору.

Огранка каменю не має істотного впливу на вартість ювелірного виробу. Найбільш привабливими вважаються діаманти круглої форми з 57 гранями. Овал, серце і "принцеса" (квадрат) відносяться до фантазійних форм огранки.

Метал

Вибираючи перстень для нареченої, потрібно брати до уваги той факт, що вона буде носити цю прикрасу дуже довгий час, багато років. Колір металу у зв'язку з цим потрібно вибрати з урахуванням золотих прикрас, які любить носити жінка. Ви можете придбати біле, червоне або ж жовте золото. Крім цього можна вибрати найбільш дорогий метал - платину.

Стиль

Якщо Ви бажаєте придбати оригінальний і неповторний заручальний перстень з діамантом, тоді його краще робити під замовлення. У цьому випадку можна точно визначитися з загальними характеристиками персня і самого діаманта. Хотілося б порекомендувати уникати покупки даної прикраси в великих мережах ювелірних магазинів, оскільки про те, що перстень буде унікальним або індивідуальним можна при цьому взагалі забути!

Розмір персня

Як дізнатися розмір персня, якщо Вам хочеться зробити приємний сюрприз для своєї коханої жінки? Для цього потрібно взяти її колечко, відштампувати його на шматочку мила і віднести до ювеліра.

Золотий перстень з діамантом. Як вибрати і де купити?

Де купити перстень з діамантом?

Важко посперечатися з тим, що заручальні персні краще купувати в спеціалізованих магазинах. Тут Вас зустрінуть висококваліфіковані фахівці. Вони не тільки на словах розкажуть все про обраний виріб, але й зможуть пояснити різницю між різними перснями. Також Вам будуть запропоновані оправи, діаманти з найвищими характеристиками, покажуть всі необхідні сертифікати для великих каменів.

Інтернет-магазин – ще одне місце придбання заручального персня з діамантом. Ви можете замовити прикрасу в інтернет-магазині, якщо у вашому місті немає ювелірних магазинів або ви не знайшли підходящого персня. Однак, варто враховувати, що якою би якісною не була картинка, вона не здатна передати всю красу справжнього виробу.

Якщо Ви вирішили придбати оригінальний і неповторний перстень і зробили замовлення в ювелірній майстерні, необхідно врахувати, що його можуть виготовляти як два, так і три тижні. Якщо Ви запланували зробити коханій пропозицію в певний день, ювілей або свято, прорахуйте все до дрібниць, щоб не вийшло неприємного "конфузу".

Вдалого Вам вибору!