Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Почніть планування фотозйомки зі складання списку місць, які для вас пам'ятні. Місця перших побачень, коли ви обоє хвилювалися і все навколо здавалося таким гарним; місце признання в коханні; місця, де ви відчували, що світ завмер від захвату і щастя, що ви є один в одного.

Парк, крамничка, галявина, кафетерій, вулиця, вокзал... перебирайте місця в голові, віддаючись спогадам і надайте собі можливість ще раз пережити миті щирої ніжності і кохання під час фотосесії.

Так ви одержите живі, наповнені емоціями фотографії, які можна буде переглядати нескінченно.

Сьогодні ми розповімо вам про найновіші тенденції у весільній фотосесії і зйомках вашої історії кохання.

Тільки про вас

У ваших відносинах є тільки ваші слова, жести, предмети, все те, що важливе тільки для вас двох. Спробуйте знайти їм місце на ваших весільних фотографіях. Жартівливо провокуйте один одного, щоб під час фотосесії в кадр, природно, потрапили ваші емоції і міміка.

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Назад у дитинство

Згадайте, що ви найбільше любили в дитинстві і влаштуйте один для одного екскурсію в безтурботність. Можна лазити по деревах, їсти цукрову вату, кататися на колесі огляду або читати книжку. Тільки не забудьте прихопити із собою фотографа на цю захоплюючу екскурсію, і, ви одержите відкриті і теплі фотографії на радість собі і рідним.

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Поле, ліс, озеро, річка. Одним словом - природа!

Останнім часом, тема екології і природи настільки популярна, що з'являється відчуття, що ми, жителі міст, нарешті відгукнулися на заклик матінки-природи. Природа дарує нам відчуття спокою і єднання з усім світом, там ми уважні до того, що нас оточує, там ми посміхаємося сонцю, спостерігаємо за хмарами, любуємося квітами, насолоджуємося повітрям, там ми природні! На природі ваша історія кохання зможе розкритися на повну силу. А це те що потрібно, для передвесільної і весільної фотоісторії.

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Книжкова історія

Більша частина дівчат, зачитуючись романами, мріяли про принца, як у книжках. З роками характеристики принца мінялися і от - ви знайшли свого єдиного, з яким ви можете влаштувати фотосесію, як у мріях. Білий кінь, гарна пропозиція руки і серця, бальне плаття - тепер вам усе під силу!

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Домашня кухня

Проведіть цілий день разом, нехай він буде майже звичайним. Приготуйте разом сніданок і з'їжте його, погуляйте в парку, на зворотній дорозі зайдіть у магазин або на ринок, купіть продукти для романтичної вечері і завершіть день переглядом улюбленого фільму. Для ідеальних фотографій діє тільки одне правило - все разом і з любов'ю! І ще «забудьте» про фотографа, це повинен бути звичайний день закоханих один в одного людей.

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль! Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Читайте також: Ідеї для весільної фото сесії: вуличні ліхтарі