Зелений туризм: медовий місяць у селі

Зелений туризм: медовий місяць у селі

Головні особливості зеленого туризму - природність і екологічність. Для того, щоб усамітнитися, зовсім не обов'язково летіти на популярні курорти. Затишне місце для двох можна спокійно знайти і ближче. Це може бути будиночок в селі. Такий вид відпочинку сьогодні стає надзвичайно популярним, і якщо у весілля Ви відсвяткували в еко-стилі, то медовий місяць в селі – це досить цікава ідея!

Що ж слід врахувати, щоб медовий місяць в селі не нагадував вам «роботу» на дачі у батьків? Ну, по-перше, треба визначитися, куди їхати. Можна звичайно до батьків або родичів одного з молодят, але це занадто тривіально. До того ж, повного усамітнення вам навряд чи досягти вдасться, вас замучать гості, розпитування, поради, розмови і т.д. А потім ще виявиться, що пора копати картоплю, і взагалі ви приїхали дуже до речі. Якщо ви хочете справжній медовий місяць - їдьте туди, де ще не були, і де вас ніхто не знає. Можна зняти житло, наприклад, у бабусі кращого друга, що живе в мальовничому селі в Карпатах. Підшукати чарівний будиночок у селі з привітними господарями можна і по оголошеннях в інтернеті. Літо, квітучі поля, ліси повні грибів та ягід, купання в річці, свіжі овочі з грядки і фрукти з гілки, парне молоко - для міського жителя це прекрасний відпочинок. А для тих, хто рідко буває в селі, ще й екзотика. Правда дороге шампанське та вишукані делікатеси доведеться захопити з собою, навряд чи в селі вам запропонують карту вин і ікру.

Що стосується комфорту, то умови, звичайно, можуть бути різні. Цілком можливо, що мінімальні: вода в колодязі і зручності у дворі. Але якщо ви не будете заклопотані приготуванням їжі, це цілком можна буде пережити. Про харчування можна буде домовитися з господарями, за невелику плату вам забезпечать справжню сільську їжу, з екологічно чистих продуктів.

Зелений туризм: медовий місяць у селі

Розваг в селі звичайно замало, хіба що риболовля, та прогулянки по мальовничих околицях. Непоганою розвагою можуть бути велосипедні чи кінні прогулянки. Мчати на коні по квітучому полі під ласкавими променями сонця, відчувати, як тепле повітря розвіває волосся - таке можливо тільки в селі.

Крім того у вас буде багато часу для спілкування, і ви зможете повною мірою насолодитися товариством одне одного. А як романтично провести ніч на сіні! Запах духмяного сіна, зоряне небо, спів солов'я, і поруч коханий - це просто казка. Саме це й потрібно в медовий місяць. Море романтики, спілкування, повного байдикування і турботи з боку господарів.

Джерело: http://turka.com.ua/agrooseli.php