Запрошення на весілля

Запрошення на весілля

Розсилати гостям запрошення на весілля — давня традиція. Правда раніше таку розкіш могли дозволити собі тільки представники знаті. А сьогодні звичай розсилати іменні весільні запрошення вважається ознакою гарного тону. Але це не єдина причина, по якій варто приділити особливу увагу саме цій важливій святковій деталі. Весільне запрошення виконує кілька функцій. По-перше, гостям приємно одержати такий індивідуальний знак уваги від нареченого і нареченої. По-друге, запрошення служить нагадуванням дати, місця і часу проведення весілля. І, нарешті, по-третє, стильно оформлена листівка свідчить про те, що в молодих чудовий, витончений смак, і його можна зберегти на пам'ять на довгі роки, як звичайно і роблять батьки молодих.

У XIX столітті життя було строго регламентовано, і весільний розпорядок є тому підтвердженням. Так запрошувальні весільні листи розсилались в обов'язковому порядку всім родичам і знайомим. Вони обов'язково повинні були бути видрукувані на витонченому папері білого, рожевого чи ніжно зеленого кольору, обробленому по краях золотою смужкою. Особливо обумовлювався колір шрифту — золотий переважав за звичайний чорний. Подібне оформлення вважалося найбільш придатним для настільки урочистого свята. Ці запрошувальні листи розсилалися зазвичай в закритих конвертах. Існував також визначений шаблон, по якому складався текст запрошення, що обов'язково повинен був бути написаний від імені батьків нареченого чи нареченої, в залежності від того, у кого в домі планувалося робити весілля.

Дотримання всіх цих умовностей було необхідною і обов'язковою нормою для членів вищого суспільства, що було до крайності консервативним. Сьогодні ж, навпаки, усюди панує розмаїття, воля стилю як в оформленні, так і в змісті запрошення. Тому немає проблем в тому, щоб виявити свою індивідуальність і смак.

Коли починати розсилання запрошення на весілля?

Чим раніше Ви почнете розсилати весільні запрошення тим краще. На це є декілька причин. По-перше, заклопотаним людям бажано повідомити про свято, що готується, заздалегідь, щоб запрошена персона мала можливість спланувати свій графік, ділової поїздки чи відпустки з урахуванням дати майбутнього свята.

По-друге, для багатьох гостей весілля — це нова стаття витрат у їхньому сімейному бюджеті. Дайте можливість вашим гостям гідно підготуватися до вашого свята і повідомите їм про свято, що готується, за два – три місяці. Крайній термін розсилання запрошень — за 2-3 тижні до одруження.

Які запрошення вибирати?

Як ми вже говорили, весільних запрошень сьогодні існує безліч, на будь-який смак. Якщо вас не задовольняє асортимент, представлений у книгарнях, ви можете звернути свій погляд на виробників VIP-продукції. Існують більш вишукані і дорогі варіанти запрошень, наприклад, виконані із шовкової чи тканини навіть з мережива. Прикрашено такі запрошення можуть бути на ваше бажання: стрічечками, органзою, бісером, вишивкою, пір’їнами і навіть живими квітами. Текст може бути написаний за допомогою пера і чорнила та нанесений на матерію чи папір справжнім каліграфом.

Ви, напевно, вже зрозуміли, що мова йде не просто про запрошення, а про маленькі витвори дизайнерського мистецтва, які просто рука не підніметься викинути, настільки вони добірно і оригінально виконані.

Природно, що коли мова йде про ексклюзивні весільні запрошення, немає границь для фантазії. Ви можете відійти від стереотипів і придумати запрошення у вигляді шовкових носових хусток, масок, корон, блюдець, шоколадних фігурок. Для того, щоб повідомити улюбленим друзям, рідним і колегам про прийдешню радісну подію підходить практично будь-який носій.

Звичайно, масовим попитом у наречених і наречених користаються зовсім інші варіанти. Сьогодні закохані все частіше віддають перевагу іменним листівкам, невеликий тираж яких можна замовити в деяких друкарнях.

Також пам’ятайте, що іменні запрошення чи вкладки з іменами тих, кого ви запрошуєте, буде коштувати на 30—60% дорожче, ніж звичайні. Остаточну суму замовлення ви зможете довідатися тільки після переговорів з менеджером друкарні, повідомивши усі свої вимоги і побажання.

Якщо ж ви шукаєте економічний варіант, пропонуємо вам скористатися найдешевшим з них — електронним запрошенням на весілля. Це не буде вам коштувати рівно нічого. Вам потрібно лише, скориставшись готовим дизайном, вписати в електронну листівку необхідну інформацію і розіслати її гостям по електронній пошті. Правда, цей спосіб одночасно і самий ненадійний. Далеко не в усіх є доступ в Інтернет, і особливо це стосується старшого покоління.

Є в цього способу і переваги, крім фінансової вигоди. При сприятливому розкладі лист усе-таки може дійти досить швидко, а одержувачу нічого не варто оперативно дати вам відповідь, чи зможе він прийти до вас на весілля чи ні.

Якщо ж Вас вже не вражають звичайні запрошення-листівки чи електронні запрошення, Ви можете зробити такі модні останнім часом відео запрошення на весілля.

Але як же розсилати весільні запрошення на паперових носіях? Навряд чи потрібно довіряти це пошті, особливо, якщо мова йде про ексклюзивні запрошення. Самий надійний спосіб, зрозуміло, якщо ви не можете самі передати їх із рук в руки, — найняти кур'єра, що доставить запрошення всім тим, хто живе у вашому місті, або ж самостійно їх роздати.

весільні запрошення фото-галерея

lingbas1987
User offline. Last seen 7 років 14 тижнів ago. Відсутній
Зареєстрований: 04/25/2012

Должен сказать, что у вас очень интересный материал. Прошу вашего разрешения опубликовать его на моем блоге.