Новинка - відео-запрошення на весілля

Стандартні листівки-запрошення на весілля вже не вражають? Тоді, можна підібрати гарний дизайн і викласти купу грошей, щоб усі сказали «вау». Але це «вау» швидко забудуть. Якщо ж ви зібралися здивувати гостей, то ми пропонуємо зробити для них відео-запрошення на весілля. У цієї ідеї є ряд переваг:

  • навіть друзі і родичі, що живуть дуже далеко зможуть побачити особисто вас і ваше кохання;
  • саме запрошення ви можете добре продумати, і при необхідності зняти кілька дублів;
  • таке запрошення можна вислати друзям по електронній пошті.


Приклад відео-запрошення:


Є кілька варіантів створення такої чудової ідеї, як відео-запрошення на весілля.

  • Ви можете його зробити самотужки. Взяти камеру, поставити камеру на штатив (чи на тверду поверхню), гарно одягнутись і особисто запросити гостей на весілля. Потім зробити кількість копій і розіслати гостям. Цей варіант найдешевший і не потребує великих затрат часу.
  • Це може бути гарне слайд-шоу з гарних картинок і ваших дитячих фото. Також можна використати фотографії вашої «love story». Ви не тільки зможете запросити ваших гостей на весілля, але й розповісти їм у картинках про вашу історію кохання.
  • Також Ви можете скористатись послугами професійного відео оператора чи когось з друзів. Зняти запрошення під час прогулянки, наприклад по парку. Розповісти гостям про своє кохання, повідомити їм всі необхідні дані, а також сказати їм, як вам хочеться розділити з ними радість весільного свята. Можливо, у цьому випадку вам знадобитися мінімальний монтаж. Ви можете зробити це самі, або ж звернеться в спеціальну студію, що зробить вам першокласне запрошення.
  • Роблячи останній варіант весільного запрошення, уже не обійтися без допомоги професіоналів. Для початку потрібно придумати сценарій. Наприклад, можна розповісти вашу історію кохання. Зробити фільм у стилі «love story», де кожний з вас розповість, про свої почуття, як вони змінювалися і у який момент ви вирішили одружитися. Зробити легкий і захоплюючий сюжет, наприкінці якого ви запросите своїх гостей на весілля. У цьому випадку знадобиться не тільки якісна зйомка, але й досить складний монтаж. Без профі у відео-справі тут ніяк, тому можете вибрати відео-оператора Львів з нашого каталогу

Є ще один нюанс відео-запрошення на весілля. Не забудьте підготувати шпаргалку в паперовому вигляді для гостей, де буде зазначена дата весілля, час реєстрації і початку весільного бенкету... Ця інформація повинна бути в гостей перед очима, а не на відео.

І на останок, яке б не було запрошення на ваше весілля, воно особливе для гостей. Тому що це ВАШЕ весілля.