Вибираємо костюм для нареченого

Вибираємо костюм для нареченого

Про вибір сукні для нареченої написано немало. Наречена продумує свій образ до найменших дрібниць. Однак не варто забувати, що весілля – це свято для двох, і погляди гостей будуть спрямовані, як на наречену, так і на нареченого.

Не варто думати, що вибір весільного костюму нареченого - це нікчемна справа. Подбати про це потрібно. Як і при виборі весільного плаття, тут є три варіанти: взяти напрокат, пошити, купити.

Костюм нареченого має інші функціональні відмінності. У білосніжному весільному платті дівчина може вийти в люди тільки один раз - на весіллі, а от костюм нареченого може послужити не один раз у всіляких урочистих заходах. Тому немає змісту брати чоловічі костюми на весілля на прокат. Краще купити або замовити на пошиття костюм для нареченого.

Шити костюм рекомендується чоловікам з нестандартною статурою, для яких підбір готової речі досить складний. Основне - це вибір гарного кравця, який не тільки здатний пошити костюм, але й візьме участь в обговоренні покрою, аксесуарів і тканини.

Вибираємо костюм для нареченого

Звичайно, найбільш оптимальний і найпоширеніший варіант придбання чоловічого весільного костюму - це покупка в магазині вже готового вбрання. Щоб костюм відмінно сидів на фігурі, необхідно правильно підібрати розмір і фасон.

Вибираємо костюм для нареченого

Ви можете помітити на фотографіях, що на наречених у класичних чорних і білих смокінгах немає жилетів! Це категоричне правило диктує етикет і, якщо ви хочете одягти жилет, пропонуємо вам звернути увагу на костюми інших відтінків - найбільш популярні відтінки сезону - темно-синій, сірий.

Темно-сині смокінги почали з'являтися навіть на червоній килимовій доріжці протягом останніх декількох років. Цей образ виглядає дуже елегантно, якщо правильно підібрати аксесуари!

Сірих костюмів і смокінгів існує величезна кількість відтінків! Від світло-сірих для весілля в літній день до темно-сірих для весілля в зимовий вечір, цей колір є ідеальним вибором для нареченого, який не хоче відходити занадто далеко від класичного чорного.

АКТУАЛЬНО: 15 сюжетів для зйомки нареченого і друзів

Бажаємо вам вдалого вибору!