Вибір весільного плаття у салоні: основні правила

Вибір весільного плаття у салоні: основні правила

Як вибрати весільне плаття? Кажуть, що деякі зірки не надягають двічі те саме плаття, а тому, покрасувавшись один раз у дорогому вбранні "від кутюр", назавжди відправляють його у відставку - у темні надра гардероба. Від зоряних кумирів нас відокремлюють дистанції величезного розміру, але хоча б раз у житті кожна жінка робить точно так само - купує приголомшливе вбрання тільки для того, щоб провести в ньому один-єдиний день. Напевно, ви здогадалися, що мова йде саме про весільне плаття.

Як ви думаєте, з чого починається пошук плаття вашої мрії? Звичайно ж, з відвідування весільних салонів нашого міста, - подумають багато наречених, і помиляться. Тому що почати треба з придбання пари весільних туфельок, адже покупка плаття без взуття - таке ж нелегке заняття, як вгадування виграшної комбінації цифр у лотереї. І в тому, і в іншому випадку ви однаково помилитеся, і довжина спідниці виявиться зовсім іншою. Якщо туфель у вас поки що немає, візьміть ті, висота каблука яких буде приблизно відповідати бажаній.

Вибір весільного плаття - це не шопінг по магазинах для відпочинку душі і зняття стресу. Не варто думати, що в першому ж салоні ви зустрінете плаття своєї мрії, і пошуки успішно завершаться. Тому заради такої важливої справи краще відпроситися з роботи і прихопити з собою людину, смаку якій ви довіряєте - родичку, подружку, колегу по роботі, а також заздалегідь складений список весільних салонів з адресами - і вперед!

Декілька основних правил:

  • Правило № 1. Мінімум косметики, якщо ви не хочете прямо в салоні перед примірянням квапливо стирати з обличчя тональний крем і губну помаду. Адже весільне плаття - річ дорога і мазка, так що побоювання продавця бувають далеко не необґрунтовані. Якщо ви шукаєте весільні плаття (рос. свадебные платья) певного фасону, візьміть з собою його зображення, щоб заощадити свій час і полегшити працю консультантів, які будуть з вами працювати.
  • Правило № 2. Влаштовувати розвантажувальні дні і сидіти на дієтах краще за кілька місяців до придбання плаття. Не варто купувати тісне плаття з надією скинути перед весіллям зайве. Подумайте - що буде, якщо ваш план провалиться? Напевно, у такому випадку краще вибрати фасон, що сховає недоліки вашої фігури.
  • Правило № 3. Вибираючи весільне плаття, одночасно беріть до уваги п'ять речей - фасон і колір плаття, тематичну спрямованість весілля, необхідність досягнення повної гармонії з образом нареченого і розмір весільного бюджету.
  • Правило № 4. Щоб знати напевно, які фасони вам пасують, потрібно просто приміряти плаття різних стилів. Можливо, модель буде виглядати на вас інакше, ніж у руках продавця.
  • Правило № 5. Не стійте перед дзеркалом, немов манекен - ходіть, сідайте. Одним словом, рухайтеся, адже саме цим ви і будете займатися протягом усього дня вашого весілля. Тільки так ви зможете зрозуміти, наскільки зручне плаття і чи не сковує воно ваших рухів.