Вибір нареченого: Смокінг чи Костюм

Вибір нареченого: Смокінг чи Костюм

Що краще придбати на весілля: смокінг чи костюм? Давайте розглянемо всі нюанси і знайдемо правильну відповідь!

Смокінг - це вічна класика. Джеймс Бонд, Кері Грант і Френк Сінатра залишилися в нашій пам'яті саме в смокінгах. Хороший смокінг - це найкращий варіант для такого урочистого випадку, як весілля. Простота, елегантність, шик. Смокінг залишається високим стандартом вже дуже довгий час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Джентльменський набір" для нареченого

Сірий або білий смокінг - строго весільні вбрання, тоді як смокінг чорного кольору універсальний. До смокінга зазвичай одягається сорочка зі стоячим коміром з загнутими кутами. Не забудьте, що сорочка має бути з так званими подвійними або французькими манжетами, які обов'язково скріплюються запонками. Фрак, якщо ви раптом захочете його надягти, буде достатньо жарким. Але кожному - своє.

Вишуканий весільний костюм також може залишити незабутнє враження. Це практичний варіант для багатьох наречених, так як його можна використовувати для різних урочистих випадків і після весілля. Ваше весілля може бути прекрасним приводом для придбання гарного костюма. Костюми хорошої якості коштують недешево, зате добре зроблений костюм може прослужити вам дуже довгий час, якщо про нього належним чином піклуватися. В останні роки, костюм став прийнятною альтернативою смокінгу. І вибирати костюм на весілля з величезного асортименту вам напевно буде простіше, ніж смокінг. І приводів надіти костюм після весілля буде набагато більше.

Дуже стильно буде виглядати чорний в смужку костюм без краватки на фоні білосніжної весільної сукні нареченої. Пам'ятайте тільки, що якість костюма має бути дуже хорошою, інакше «стильно» буде не про вас. При виборі костюма на весілля, зверніть увагу, що різні бренди з пошиття чоловічих костюмів мають свої особливості. Наприклад німецький виробник Otto Berg шиє строгі консервативні костюми, які більше підходять для мужніх чоловіків, костюми Hugo Boss, як правило, більше підходять високим і струнким чоловікам, італійський бренд Albione шиє приталені костюми.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Які аксесуари потрібні нареченому?

Для весілля влітку найкраще підійде білий лляний костюм. Незалежно від того, що ви вирішите надіти, переконайтеся, щоб ваш наряд відповідав обраному стилю весілля.