Весільний декор: модні тренди 2012

Весільний декор: модні тренди 2012

Перш за все, вже ясно, що наймодніший тренд 2012 у весільному декорі - це романтизм. Дизайнери традиційно черпають натхнення у вікторіанської епохи. Але, зрозуміло, цей модний тренд одним якимось стилем не обмежується. Романтичний флер стосується кожного напрямку весільного декору.

Якщо ж говорити детальніше, то не можна не згадати про мереживо. Воно не втрачає своєї актуальності вже другий рік поспіль. Пам'ятайте, ми вже писали про шантильє? Проте цього року цей модний тренд 2012 зачіпає не тільки весільні наряди, але і весільний декор - наприклад, їстівне мереживо може бути прикрасою весільного торта.

Мереживо може прикрашати підсвічники і запрошення - до речі, і те, і інше можна зробити самостійно, а також букет нареченої. Така стильна декоративна деталь чудово впишеться в вінтажний стиль і внесе романтичні і ніжні нотки в будь весільний декор.

Весільний декор: модні тренди 2012 Весільний декор: модні тренди 2012 Весільний декор: модні тренди 2012

Ще один цікавий модний тренд 2012 для весільного декору - це блискітки. Крихітні намистинки і пайєтки, стеклярус і стрази можуть прикрашати весільні запрошення. Ними може бути розшитий ободок нареченої або весільна сумочка. Насправді існує безліч способів додати весіллю блиску! На фото, наприклад, представлені квіткові композиції, прикрашені блискітками - елегантні, і в той же час привертають увагу.

Весільний декор: модні тренди 2012 Весільний декор: модні тренди 2012 Весільний декор: модні тренди 2012

Ось уже кілька років поспіль одним з найбільш модних трендів для весільного декору залишається еко-стиль. В цьому році деякі дизайнери пропонують нам використовувати ... мішковину. Виглядає незвично, але стильно - втім, з одним застереженням: таким декором повинні займатися тільки професіонали, щоб результат не розчарував вас. Де мішковина буде доречна в якості весільного декору - так це на святі в стилі кантрі. Тут її можна використовувати і для запрошень, і для оформлення стільців, і навіть для прикраси букету нареченої. Втім, до цього незвичайного модного тренду ми ще неодмінно повернемося.

Весільний декор: модні тренди 2012 Весільний декор: модні тренди 2012 Весільний декор: модні тренди 2012

Що стосується квітів для букету нареченої, то цей модний тренд 2012 також вписується в романтичну концепцію. Так, актуальні в цьому сезоні півонії - ми вже про них писали. Ще один цікавий і модний вибір для весільного букету - це гвоздики, і повірте, ці квіти можуть виглядати просто фантастично! Їх можна використовувати для помандери, вони прекрасно впишуться в весілля в стилі 1950-х, композиції з них прикрасять банкетний зал - одним словом, універсальний і дуже стильний варіант!

На цьому на сьогодні огляд модних трендів 2012 закінчуємо. Але попереду нас чекає ще чимало свіжих і актуальних ідей!