Весільний аромат освіжить почуття!

Весільний аромат освіжить почуття!

Весілля - радісна подія в житті будь-якої жінки. Святкування на честь одруження дарує унікальну можливість хоча б один день побути справжньою принцесою з казки. Погодься, багато жінок не мріяли б про весілля так самозабутньо, якщо б не білосніжне мереживо, атласні туфельки і пишна спідниця з криноліном. У цей важливий день кожній жінці хочеться бути красивою і бажаною для свого обранця.

Не забувай про те, що краса і жіночність образу - це не тільки плаття і зачіска, але ще і правильно підібраний аромат. Парфуми для весілля слід вибирати не менш ретельно, ніж сукню. Немає нічого більш фантазійного, ніж аромат нареченої, солодкий і п'янкий запах коханої жінки, який залишиться в пам'яті нареченого назавжди. Весілля у молодих асоціюється з коханням і щастям, а вдало підібраний аромат буде освіжати в пам'яті ці чудові дні на протязі всього життя. Збережіть флакончик цих духів для особливих днів і подій у Вашому житті, не користуйтеся ними кожен день і тоді відчувши аромат Вашої пари ви знову відчуєте прилив почуттів і відчуєте себе щасливими, як в день вашого весілля!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким повинен бути аромат нареченої на весіллі

Щоденна парфумерія для весілля не підійде, для такого урочистого моменту потрібно підібрати якийсь більш вишуканий запах, наприклад lanvin eclat, який згодом все життя буде нагадувати вам про цей щасливий день. Вибирати парфуми потрібно орієнтуючись на стиль і фасон весільної сукні, на букет нареченої і пору року, в яке відбудеться весілля. Ми розуміємо, що нареченим доводиться нелегко: адже з тисяч фасонів та кольорів треба вибрати єдине плаття, а з сотень духів - єдиний аромат.

Вибираючи аромат для нареченого, обов'язково потрібно враховувати, як він буде поєднуватися з духами нареченої, тому різких і надто насичених запахів краще уникнути. Чоловічий аромат повинен підкреслювати всі кращі риси нареченого. Правильно підібрані аромати нареченого і нареченої будуть створювати настрій, відчуття гармонії і назавжди залишаться в пам'яті як символ щастя і кохання.