Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно!

Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно!

Останні кілька років коси стали популярними серед дівчат як у якості повсякденної зачіски, так і в якості вечірньої та весільної зачіски. Коси є окрасою весільної зачіски, тому часто додаткові прикраси до весільних зачісок з косами не потрібні. Можливі різні варіанти весільних зачісок з плетінням кіс - весільні зачіски у вигляді коси покладеної на плече або спину, або весільна зачіска з косою сплетеною безпосередньо по голові, або весільна зачіска з елементами плетіння, коли коси є декором основної зачіски нареченої.

ДІЗНАЙТЕСЯ: 10 помилок при виборі зачіски

Зазвичай весільні зачіски з косами самодостатні і для них не обов'язково використовувати додаткові прикраси. Якщо нареченій все ж хочеться додатково чимось прикрасити свій весільний образ, то для оформлення весільної зачіски на основі кіс можна використовувати стрічки і мереживо, штучні та живі квіти, діадему, стрази і перли. При асиметричній весільній зачісці, де коса спускається на одне плече, можна використовувати фату в образі нареченої. В цьому випадку фата не закриє краси весільної зачіски і коса буде видна гостям. Найчастіше весільні зачіски з косами настільки красиві, що наречена відмовляється від використання фати.

АКТУАЛЬНО: Освіжаємо весільну зачіску за допомогою стильних прикрас!

Ось кілька найкращих весільних образів, в яких наречена обрала зачіску з косою:

Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно! Весільні зачіски з косою: ніжно та елегантно!