Весільні тренди: brіdal cap проти фати

Весільні тренди: brіdal cap проти фати

На власній весільній церемонії всі наречені мріють виглядати яскраво та неповторно. Саме тому дівчата замість традиційної фати все частіше обирають інші більш оригінальні аксесуари. Сьогодні портал girko.lviv.ua розповість вам про те, якою прикрасою можна замінити фату, і, які важливі моменти треба пам'ятати при її виборі.

Все частіше традиційна фата здається нареченим досить нудною. На щастя, зараз можна знайти безліч альтернатив. Наприклад - brіdal cap. Якщо перекласти дослівно, то це "весільна шапочка". Виготовляється цей головний убір з мережив або фатину, а що стосується декору, то тут можна дати абсолютну волю своїй фантазії: квіти з тканини, пір'я, бусини, бісер, стрічки - все це може стати прикрасою для шапочки.

До шапочки можна прикріпити фату або надягати її на зачіску з розпущеним волоссям, щоб одержати образ в гламурному або вінтажному стилі.

Ми підготували для вас добірку найбільш цікавих моделей brіdal cap. Можливо, ці картинки надихнуть вас на те, щоб на своєму весіллі втілити один із запропонованих образів.

Весільні тренди: brіdal cap проти фати

Весільні тренди: brіdal cap проти фати

Весільні тренди: brіdal cap проти фати

Але, на жаль, така шапочка пасуватиме не кожній дівчині. Не пасують вони жінкам з крупними рисами обличчя, дамам з пишними формами. Під brіdal cap найкраще одягати прості, не насичені прикрасами плаття, сукні, що облягають, плаття в стилі "рибка" і брючні костюми.

На жаль, салони весільної та вечірньої моди у Львові ще не мають у своєму розпорядженні великого вибору brіdal cap. Вони пояснюють це тим, що наші наречені не проявляють інтересу до таких головних уборів і за традицією вибирають фату. Однак, можливо, в найближчому майбутньому смаки та вподобання львівських наречених зміняться? А Вам подобається brіdal cap?