Весільні тенденції 2013

Весільні тенденції 2013

Зараз, коли до наступного року залишається менше двох місяців, багато наречених вже спланували дату майбутнього одруження в 2013 році. Також, швидше за все, вони вже представляють, в якому стилі або кольорі буде проходити весілля. Але якщо ви ще визначилися, пропонуємо вам ознайомитися з весільними тенденціями 2013 року.

Коли мова заходить про весільну моду, дизайнери стають завбачливими на крок вперед. І це не дивно. Адже всі жінки, готуючись до такого торжества, починають підшукувати собі сукню за пів року до нього, а то й за рік.

Ми вже знаємо, які весільні сукні будуть в моді в 2013 році, але весільна мода - це не тільки зовнішній образ, але і, перш за все, стиль урочистості в цілому. 2013 рік несе в собі нові весільні тенденції, давайте подивимося які.

Основним принципом весільної моди 2013 є простота і елегантність!

Ретро-стиль залишається актуальним!

У наступному весільному сезоні у фаворі знову «добре забуте старе». Елементи декору в стилі 20-х-40-х років минулого століття, весільні сукні епохи німого кіно ... Розкішно, стильно і ... доступно!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінтажні зачіски для нареченої: ретро-натхнення

В оформленні весілля дуже модно використовувати пір'я, бахрому, ретро-мобілі, сукні розшиті бісером, стиль арт-деко. Перекладені на сучасний лад старовинні знахідки, знову в моді. Предмети, які начебто вже не використовуються в сучасному світі, знаходять друге життя, завдяки вмілому використанню і стилю.

Весільні тенденції 2013

Для створення атмосфери вінтажного шику на вашому весіллі використовуйте також вирізні елементи. Це дуже актуально в 2013 році!

Весільні тенденції 2013

Еко-весілля

Особливо актуальною в наступному році буде кора дерева в якості весільного декору. Цей сільський елемент декору вже популярний на протязі останніх років і продовжить бути модним і в новому 2013 році. Кора дерева особливо гармонійна в рамках еко-весілля.

Весільні тенденції 2013

Використовуємо принти!

Принти в новому сезоні будуть скрізь: у дизайні весільних тортів, модних сукнях, текстилі, весільних запрошеннях та картках для гостей ви побачите багато красивих кольорових візерунків.

Весільні тенденції 2013

Колір м'яти – ще один весільний тренд 2013

Окремо хотілося б відзначити один із фаворитів колірного спектру в наступаючому році - колір м'яти або mint. Він збереже свою популярність в серцях наречених, які планують весілля в 2013 році. Це дивовижний колір, що поєднує в собі прохолодну свіжість, сучасність і ретро одночасно. Його можна використовувати і як основний колір весілля, і в поєднанні з рожевим, сірим, кремовим, лимонно-жовтим, персиковим кольорами.

Весільні тенденції 2013

Весільні тенденції 2013

Чорний колір

Елементи чорного кольору завжди виглядають стильно, незвично і дуже «смачно». Якщо ви боїтеся активно використовувати чорний колір, використовуйте його в невеликих деталях: пояс весільного плаття, малюнок на серветках або запрошень.

Весільні тенденції 2013

Живі квіти: вишукано і красиво

Головною тенденцією у флористичному оформленні весіль буде новий погляд на декорування квітами. А саме накриття квітів скляним куполом, де квіти збережуть свою свіжість і первозданний вигляд, а також квіти у всіляких скляних вазах, колбах або клітках.

АКТУАЛЬНО: Майстер-клас: зелений оазис на весільному столі

Актуальними у 2013 році будуть також вінки з живих квітів. Цей милий аксесуар для волосся був помічений на останньому показі Claire Pettibone і на зоряних наречених: Наталі Портман і Памелі Лав в їх день весілля.

Весільні тенденції 2013

Креативний фон для виїзних реєстрацій і столу молодят

На зміну аркам на виїзних весіллях все частіше приходять незвичайні фони. Наприклад, можна використати фон, де написані ваші клятви або оригінальний фон, виготовлений під стилістику вашого весілля.

Весільні тенденції 2013

Ручна робота

DIY тенденції (оформлення своїми руками), як і раніше популярні. Тут є де розгулятися фантазії, але все більше пар звертаються до професіоналів для досягнення висококласного результату.

Весільні тенденції 2013

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ідеї для вашого весілля: Гірлянда

Паперові ліхтарики

Особливо актуальними у 2013 році будуть паперові ліхтарики. Цей недорогий і дуже модний спосіб прикрасити весільну атмосферу полюбився вже дуже багатьом молодятам. Спробуйте і ви «запалити вогні» на своєму весіллі!

Весільні тенденції 2013

Ми розглянули основні весільні тенденції 2013 року. Сподіваюся, Ви знайшли для себе актуальну ідею!