Весільні обручки в тренді

Весільні обручки в тренді

Жодне весілля в світі не обходиться без обручки. В останні роки віяння моди, нарешті, добралися і до цього весільного атрибуту. Провідні дизайнери та ювелірні дома навперебій пропонують нові і нові моделі для кожного нового сезону. Так що ж буде модно цієї зими?

Якщо Ви зараз шукаєте свої весільні обручки, то рекомендуємо Вам відвідати наш розділ каталогу послуг - "Обручки і ювелірні прикраси". Можливо, саме там Ви знайдете для себе корисну інформацію!

АКТУАЛЬНО: Обручки - символ безмежного кохання

Отже, як і раніше в моді класичний варіант - прості золоті обручки. Звичайно, модними традиційні обручки можна назвати з натяжкою, зате вони вже точно ніколи не вийдуть з тренду і завжди будуть актуальними.

Останнім часом все більшої популярності набирають рифлені обручки. Малюнки вражають своєю різноманітністю і дозволять будь-якій парі вибрати обручки собі до смаку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гравірування обручок - покажіть свою індивідуальність!

Весільні обручки в тренді

Обручки з каменями, хоч і увійшли в моду порівняно недавно, також стрімко набирають популярність. Тут теж можливі варіанти - від одного до цілого розсипу каменів, причому вони можуть бути як дорогоцінним, так і напівкоштовними.

Весільні обручки в тренді

На зміну традиційному золоту поступово приходять і інші метали, такі, як срібло, титан і платина. Особливу ж принадність мають обручки, створені з поєднання двох видів золота - білого та жовтого.

Весільні обручки в тренді

ДІЗНАЙТЕСЯ: Топ-7 найдорожчих обручок та їх власниць