Весільні дрібнички

Весільний букет з ромашок: фотоогляд

Весільний букет з ромашок: фотоогляд

Ромашки - універсальні квіти, вони підходять для будь-якого кольору плаття нареченої. Весільний букет з ромашок виглядає дуже зворушливо і ніжно!

Як вибрати декоративний пояс до весільної сукні?

Як вибрати декоративний пояс до весільної сукні?

Пояс - модний аксесуар, який здатний стати центром уваги в образі нареченої і навіть замінити собою весільні прикраси. Весільні сукні з поясами - актуальний тренд.

Три шляхи вибору запрошень на весілля

Три шляхи вибору запрошень на весілля

Захоплююча подорож починається з купленого квитка, пристрасне кохання - з випадкової зустрічі поглядів, а добре організоване весілля для більшості його учасників - з моменту отримання запрошень. Тому молодятам, що збираються з головою кинутися в вируючий вир весільних турбот, в першу чергу потрібно утрясти саме це питання. В іншому випадку, всі ваші нескінченні старання будуть просто марними.

Прикрашаємо весільні бокали мереживом: просто і оригінально!

Прикрашаємо весільні бокали мереживом: просто і оригінально!

Багато наречених часто задаються питанням, як прикрасити весільні бокали своїми руками. Існує величезна різноманітність способів декорування весільних бокалів.

Мода 2012: В'язані весільні сукні та аксесуари від Yolan Cris

Мода 2012: В'язані весільні сукні та аксесуари від Yolan Cris

Колекція весільних суконь та аксесуарів від модного дизайнера Yolan Cris підкреслює те, що в цьому році на піку популярності знаходяться в’язані речі. Наречені, що вміють в'язати можуть запозичити декілька цікавих ідей і для свого весільного образу!

Творчість. Фантазуємо на тему "номери столів"

Творчість. Фантазуємо на тему "номери столів"

Звичайно, якщо у вас є достатньо часу до весілля, та / або якщо ви доручили найбільш затратні організаційні моменти агентству, і вам хочеться, щоб гості помітили, з якою любов'ю ви поставилися до найважливішої події у своєму житті, то трохи творчості для самовираження не завадить :)

Весільний декор: модні тренди 2012

Весільний декор: модні тренди 2012

Весільний декор тільки на перший погляд здається непідвладним примхливій моді. Насправді в цій сфері діють такі ж правила, як і в будь-якому іншому напрямку дизайну. І модні тренди, що панують на подіумах, знаходять своє відображення і у весільному декорі. Ми підібрали для вас декілька цікавих нових тенденцій, які будуть актуальні в цьому році.

Як зробити весільний букет своїми руками?

Весільний букет своїми руками

Хочете оригінальний весільний букет за невисоку ціну? Тоді зробіть весільний букет своїми руками. І не думайте, будь ласка, що це не престижно. Навпаки, у багатьох народностей і національностей, існує повір'я, що тільки букет, зібраний руками нареченої, може принести щастя заміжжя дівчині, яка його спіймає, після церемонії одруження.


Весільні запрошення - візитка Вашого весілля

Весільні запрошення

Підготовка до весільної церемонії складається з великої кількості дрібниць, кожна з яких є ланкою одного ланцюга. Тому кожний етап підготовки повинен бути дотриманий у точності, адже від цього залежить результат самого весілля. Підготовчий етап до весілля включає розсилання запрошень. На сьогоднішній день багато пар зневажають цим традиційним правилом і сповіщають гостей усно. Однак відповідно до етикету розсилання запрошень на весілля - це знак поваги молодят до одержувачів.

Обручки - символ безмежного кохання

Обручка. Напевно, найкращий подарунок для жінки. Довгоочікуваний або зовсім несподіваний, він підноситься на знак кохання і бажання прожити зі своєю обраницею все життя, довіривши їй своє серце.