Весільне тату - романтика чи нерозсудливість?

Весільне тату - романтика чи нерозсудливість?

Звичайно, фізично весільне тату не може прив'язати двох різних людей один до одного, проте воно надає чималий психологічний вплив. Судіть самі: щоб зважитися на татуювання, тим більше з таким незвичайним підтекстом, потрібна чимала сміливість. Чи стане людина, чиї почуття не зміцніли, підставляти своє тіло під машинку татуювальника? Навряд чи. Але якщо він зважиться, то в майбутньому десять разів подумає про те, чи варто розлучатися з коханою дружиною через незначні проблеми. Так що з цієї точки зору татуювання може служити таким собі знаком якості укладеного шлюбу.

Якщо ж ви боїтеся робити справжню наколку, попросіть майстра зробити тимчасове тату, яке змиється вже через кілька тижнів. Ніжний малюнок на плечі, наприклад, буде видно і під час шлюбної церемонії, якщо вибрати весільну сукню з відкритою спиною. Нехай і змиється незабаром ця краса, але все одно збережеться в пам'яті на весільних фотографіях і відео.

Зважившись на малюнок, потрібно вибрати тематику, яка буде красномовно, але в той же час ненав'язливо нагадувати про урочистий день. Найпростіше наколоти на тілі дату і місце проведення весілля. Якщо ви володієте почуттям гумору, попросіть майстра перенести на шкіру штамп з паспорта із збереженням змісту і пропорцій.

Весільне тату

Замість цифр можна написати слова. Знову ж для людей з почуттям гумору відповідним мотивом стане фраза типу «Саша + Маша = Кохання (Весілля / Щастя і т.д.)». При цьому навколо можна зробити стилізацію під кору дерева або намалювати сердечко. При бажанні можна просто обмежитися ім'ям своєї другої половинки або словами «Я люблю Сашу». Якщо у вас є якась спільна пісня чи улюблений вірш, нанесіть на тіло декілька романтичних рядків.

Весільне тату

До світлої весільної сукні підійде зображення білої троянди або двох голубів. Можна також наколоти пару обручок. Доречним буде і зворушливе сердечко. Бажано при цьому використовувати кольорові фарби, тоді малюнок здасться більш живим і привабливим. Стильно буде виглядати контур пари, що цілується. Взагалі контурні зображення завжди виглядають легко і оригінально, вони не набридають і з роками не втрачають своєї якості.

Весільне тату

Взагалі, татуаж і пірсинг у весільній тематиці – це досить неоднозначна тема. Є багато противників і прихильників. В пошуках інформації для написання цієї статті я знайшла цікавий форум forum.cosmetic.ua, на якому є багато цікавих обговорень, що стосуються цієї теми. Тому, якщо для Вас це цікаво, можете поспілкуватися з однодумцями!